Jesteś tutaj

Rossmann wycofuje czekoladę po wykryciu salmonelli

Z drogerii sieci Rossmann wycofano białą czekoladę z jagodami. Podczas wewnętrznych testów producenta w jednej z serii wykryto salmonellę.

Czekolada firmy Das Exquisite została wycofana ze sprzedaży. Klienci zostali o sprawie poinformowani w komunikatach umieszczanych przy kasach oraz poprzez stronę internetową: Podczas kontroli wewnętrznej w jednej z partii produktu Das Exquisite Czekolada biała z jagodami (EAN: 4305615367347) wykryto salmonellę. Kwestionowana partia nr 20190324 z datą ważności do 24.03.2019 nie została wprowadzona do obrotu na terenie Polski. Pomimo tego, w trosce o Naszych Klientów podjęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu produktu niezależnie od numeru partii. Prosimy o zwracanie wskazanego produktu do dowolnej Drogerii Rossmann na terenie całej Polski, gdzie otrzymają Państwo zwrot kosztów zakupu. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak co roku Rossmann zaprasza na podwórkowo-uliczny Festiwal Łódź Czterech Kultur. Jeśli akurat Wam po drodze - wpadajcie do Łodzi. Festiwal nawiązuje do mitu założycielskiego Łodzi - miasta stworzonego przez: Polaków, Niemców, Żydów i Rosjan, w XIX wieku najszybciej rozwijającej się metropolii, zwanej Nowym Jorkiem Europy. Odwołuje się do idei tolerancji, otwartości na inne narody i ich kultury oraz szacunku dla innych.

Firma Rossmann jest nie tylko sponsorem Festiwalu Czterech Kultur, ale także zaangażowała się w projekt społeczny dla dzieci i nastolatków z łódzkich podwórek.

X