Jesteś tutaj

Ruszył Oddział Specjał w Radomiu

Radom to kolejna po Ostrowcu Świętokrzyskim lokalizacja, w której Specjał otworzył swój oddział. To potwierdzenie dobrej kondycji firmy, ale również kolejny krok do optymalizacji procesów logistycznych.

Rok 2019 Specjał zaczyna od otwarcia kolejnego punktu sprzedaży hurtowej. 14. oddział firmy znajduje się w Radomiu. Hala zlokalizowana jest przy ulicy Tartacznej 3. Obiekt dysponuje powierzchnią magazynową 3760 mkw., w tym chłodnią o powierzchni 580 mkw. W hali znajduje się 3600 miejsc paletowych. Docelowo oddział ma współpracować z 167 producentami, a w swojej ofercie posiadać będzie 6500 SKU. Specjał od ponad 28 lat konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju, dzięki której osiągnął tak wysoką pozycję na rynku FMCG, jak obecnie. Najważniejszym celem, jaki stawia przed sobą Specjał jest dynamiczny rozwój w długiej perspektywie czasowej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

We wrześniu  otwarty został w Ostrowcu Świętokrzyskim kolejny oddział Specjał, w którym oferowana jest możliwość zakupów m.in. w samoobsługowym systemie cash&carry. Uroczystego otwarcia dokonał prezes Krzysztof Tokarz.

W dniu 15 stycznia GK Specjał zorganizowała w Warszawie konferencję połączoną z prezentacją osiągnięć Grupy. Prezes Krzysztof Tokarz oraz osoby odpowiedzialne za poszczególne segmenty działalności GK Specjał przedstawiły licznie zaproszonym gościom możliwości lepszej współpracy. Potencjał Grupy opartej wyłącznie na polskim kapitale rośnie z roku na roku. Podstawą wzrostu są akwizycje oraz dynamiczny rozwój wchodzących w skład Grupy sieci franczyzowych.

X