Jesteś tutaj

Ruszył wielki grillowy konkurs POLOmarketu i RMF FM

29 czerwca ruszył wspólny konkurs POLOmarketu i RMF FM. Do wygrania 6 imprez grillowych we wskazanych przez zwycięzców miejscach i 1 000 zł na zakupy.

Grillowanie to ulubione letnie zajęcie Polaków. W tym roku jedzeniu na wolnym powietrzu sprzyja wyjątkowo ciepła i słoneczna pogoda. Z tego względu dla naszych klientów przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego – możliwość zorganizowania niezapomnianej grillowej imprezy z POLOmarketem i RMF FM, a do tego 1 000 zł na zakupy w naszych sklepach – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste – wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 30 zł lub kupić jeden z produktów oznaczonych plakatem z logo RMF FM. Kolejny krok to zarejestrowanie paragonu kasowego na stronie www.rmf.fm i zgłoszenie swojej ekipy. Dodatkowo w każdą sobotę w konkursie telefonicznym można wygrać 2 x 200 zł w bonach zakupowych do POLOmarketu.

Akcja trwa od 29.06 do 10.08. Szczegóły dotyczącego konkursu oraz jego regulamin znajdują się na stronie www.polomarket.pl lub www.rmf.fm.  

Kategoria: 

Podobne artykuły

Odświeżony i zmodernizowany wygląda jak nowy – sklep polskiej sieci POLOmarket w Piotrkowie Trybunalskim został ponownie otwarty po liftingu.

Kapituła Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności kolejny raz jednogłośną decyzją odznaczyła Grupę POLOmarket tytułem Laureata Programu Dobry Pracodawca 2019. Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym za działania związane z wdrażaniem zasad Odpowiedzialnego Biznesu, a w szczególności za budowanie dobrych relacji z pracownikami.

X