Jesteś tutaj

Ruszyła loteria "Gwiazdka z Topaz-em"

Od 26 listopada 2018 r. trwa ostatnia z serii urodzinowych loterii Topaz. Klienci mają szansę wygrać prezenty pod choinkę w najnowszej akcji „Gwiazdka z Topaz-em”. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Każdy klient, niezależnie od tego czy posiada Kartę Klienta czy nie, który w okresie trwania akcji zakupi produkty oznaczone przy półce logo loterii na min. 10 zł lub dokona dowolnych zakupów na min. 50 zł otrzyma swój szczęśliwy kupon. Każdy kupon to szansa na wygraną jednej z setek nagród ukrytych pod e-zdrapkami, m.in. wycieczki, smartwatche, talony o wartości 250 zł na zakupy do Topaza, powerbanki, a w finale Renault Clio. Akcja "GWIAZDKA Z TOPAZEM" obowiązuje do 27 stycznia 2019 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Topaz przygotował dla swoich klientów loterię zakupową, która ma rozpocząć się 12 stycznia br. Zwycięzcy odbiorą bony na darmowe zakupy. Jest to druga tego typu akcja tej sieci.

UOKiK wyraził zgodę na utworzenie wspólnego przedsięwzięcia przez Bać Pol S.A., Piotr i Paweł S.A. oraz Topaz. Tym samym otworzyła się droga do formalizacji koncepcji wspólnych działań przez głównych udziałowców tych pomiotów, czyli Leszka Bacia, Piotra Wosia i Zbigniewa Paczóskiego.

X