Jesteś tutaj

Ruszyła loteria "Gwiazdka z Topaz-em"

Od 26 listopada 2018 r. trwa ostatnia z serii urodzinowych loterii Topaz. Klienci mają szansę wygrać prezenty pod choinkę w najnowszej akcji „Gwiazdka z Topaz-em”. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Każdy klient, niezależnie od tego czy posiada Kartę Klienta czy nie, który w okresie trwania akcji zakupi produkty oznaczone przy półce logo loterii na min. 10 zł lub dokona dowolnych zakupów na min. 50 zł otrzyma swój szczęśliwy kupon. Każdy kupon to szansa na wygraną jednej z setek nagród ukrytych pod e-zdrapkami, m.in. wycieczki, smartwatche, talony o wartości 250 zł na zakupy do Topaza, powerbanki, a w finale Renault Clio. Akcja "GWIAZDKA Z TOPAZEM" obowiązuje do 27 stycznia 2019 r.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zakończyła się ostatnia loteria „Bingo – zdrap i traf!”, w której klienci sieci Topaz mieli okazję uczestniczyć przez ostatnie 3 miesiące. W tym czasie udało się nagrodzić tysiące osób. Do klientów trafiło mnóstwo rabatów na najpopularniejsze produkty, takie jak kawa, słodycze czy napoje oraz ponad milion punktów na Karty Stałego Klienta Topaz.

Aby umilić swoim klientom okres przedświątecznych zakupów, SPAR Polska organizuje pierwszą w swojej historii loterię. Główną nagrodą jest voucher turystyczny o wartości 5 tys. zł. Loteria rusza 15 listopada br.

X