Jesteś tutaj

Sąd Okręgowy w Kielcach z wyrokiem korzystnym dla SPAR Polska

W dniu 9 lipca 2019 roku Sąd Okręgowy w Kielcach wydał kolejne korzystne dla SPAR Polska S.A. z siedzibą w Rzeszowie rozstrzygnięcie, w którym oddalił wniosek SPAR International B.V. z siedzibą w Amsterdamie o wstrzymanie wykonania postanowienia z dnia 16 maja 2019 roku. Przypomnieć należy, że tym postanowieniem Sąd Okręgowy w Kielcach m.in. nakazał SPAR International wykonywanie na dotychczasowych warunkach umowy licencyjnej ze SPAR Polska, uznając, że rozwiązanie przez SPAR International tej umowy było bezskuteczne. Co istotne, Sąd Okręgowy w Kielcach nie uwzględnił przeciwnych argumentów SPAR International.

Powyższe postanowienie jest niezaskarżalne i oznacza, że zabezpieczenie udzielone na rzecz SPAR Polska jest obowiązujące.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rok 2017 jest udany dla sieci SPAR. Pozostały jeszcze niecałe dwa miesiące, a SPAR już może pochwalić się realizacją celów rocznych w zakresie rozwoju sieci oraz rozwoju sprzedaży do konsumenta. Sieć przedstawiła również swoje plany na kolejne lata. 

10 lutego sieć SPAR uruchomiła 17. sklep w Krakowie. Placówka zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu, a jej powierzchnia wynosi 440 mkw. Ze względu na lokalizację, franczyzobiorca położył duży nacisk na dostosowanie się do potrzeb i wymagań lokalnego klienta, stąd w sklepie postawiono na większy wybór produktów świeżych. 

X

Przeczytaj również