Jesteś tutaj

Sieć AVIA powiększyła się o 4 stacje

Do franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, którą w Polsce rozwija UNIMOT, przystąpiło kolejnych czterech partnerów.

 W okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia, a Sylwestrem do sieci AVIA przyłączyli się właściciele kolejnych stacji paliw. Tym samym czerwony szyld już wkrótce pojawi się w placówkach zlokalizowanych w: Chorzowie (Śląskie), Proszowicach (Małopolskie), Rykach (Lubelskie) oraz w Bielsku Podlaskim (Podlaskie). W ostatnim dniu 2018 r. sieć AVIA liczyła 42 stacje, a w całym minionym roku przyłączyło się do niej 27 partnerów.

– W wyniku intensywnych działań naszego zespołu ds. rozwoju sieci AVIA, zyskaliśmy kolejnych czterech franczyzobiorców – komentuje Adam Sikorski, Prezes UNIMOT S.A. – Zakładaliśmy, że do końca bieżącego roku sieć AVIA będzie dysponowała 48 stacjami, jednak z uwagi na okres świąteczny finalizacja ostatnich umów okazała się utrudniona. Nie zmienia to faktu, że mamy zapewnienie kolejnych partnerów o przystąpieniu do sieci, dzięki czemu jeszcze w  styczniu będziemy posiadali w sieci 48 placówek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Unimot otwiera na rynku ukraińskim, na podstawie umowy franczyzowej, pierwsze dwie stacje paliw pod marką Avia, obie będą funkcjonowały w Kijowie.

Kolejnych 5 stacji paliw przyłączyło się do franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, rozwijanej w Polsce przez giełdową spółkę UNIMOT. Wkrótce rozpocznie się proces rebrandingu obiektów.

X