Jesteś tutaj

Sieć Drogerii Jawa powiększyła się o trzy drogerie

21 kwietnia w Żninie, przy ul. Mickiewicza 4 oraz 12 maja we Włocławku, przy ul. Kaliskiej 7 zostały otwarte własne/firmowe Drogerie Jawa. Natomiast w Orzeszu, 27 kwietnia została otwarta zintegrowana, franczyzowa Drogeria Jawa przy ul. Rynek 2. 

Nowe, firmowe Drogerie Jawa w Żninie (186m2) i Włocławku (170m2) znajdują się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Do grona franczyzowych, zintegrowanych Drogerii Jawa dołączyła Drogeria w Orzeszu (woj. śląskie) – to pierwsza zintegrowana Drogeria w tym województwie.

W dniu otwarcia na Klientów czekały upominki, promocje specjalne oraz atrakcyjne rabaty. Dodatkowo w strefie makijażu prowadzone były konsultacje, a makijażystka firmy VERONA wykonywała bezpłatne makijaże kosmetykami marki INGRID.

Zgodnie ze strategią rozwoju sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych Drogerii Jawa o czym będziemy informować na bieżąco. Plany na 2017 rok to otwarcie w sumie 24. nowych własnych/firmowych Drogerii Jawa - przed nami w planach kolejnych 19 premierowych otwarć w tym roku. 

Drogeria Jawa – Codziennie 1000 Promocji!

Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzą 104. drogerie prowadzone w różnych modelach biznesowych, w tym 29 firmowych/własnych Drogerii Jawa.

Sieć Drogerii Jawa rozwija się głównie w północno-wschodniej i centralnej Polsce. Najliczniejszą sieć Drogerii Jawa posiadamy na terenie województw: kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już 20 września na mapach Bytomia i Iłży pojawią się nowe drogerie Jawa. Stawiają one przede wszystkim na dostarczanie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Tych ostatnich nie zabraknie przy okazji wielkiego otwarcia – specjalne rabaty i dodatkowe promocje będą trwały aż do 27 września.

5 grudnia 2018 r. w Człuchowie na Pomorzu otwarta została Drogeria Jawa. Nowy obiekt jest trzecią placówką sieci Jawa w województwie pomorskim.

X