Jesteś tutaj

Sieć Duży Ben otworzyła 50. sklep i wchodzi na Dolny Śląsk

Duży Ben, stworzona przez Grupę Eurocash sieć marketów alkoholowych, otworzyła swój 50. sklep. Nowa placówka uruchomiona została w Poznaniu, na macierzystym rynku sieci. Poza Wielkopolską sklepy Dużego Bena działają również w województwie lubuskim. Za tydzień pierwszy market alkoholowy z takim szyldem pojawi się również na Dolnym Śląsku. 51. placówka sieci zacznie działalność we Wrocławiu.

Sieć Duży Ben funkcjonuje na rynku od 2016 r. Koncept ma w założeniu łączyć szeroką ofertę produktów alkoholowych w atrakcyjnych cenach z fachowym doradztwem. Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem „Dużego Bena” mogą skorzystać z możliwości otwarcia sklepu w systemie franczyzowym lub agencyjnym.

Nowy sklep Dużego Bena w Poznaniu znajduje się przy ul. Wierzbięcice 23, a pierwszy wrocławski sklep będzie znajdował się przy ul. Hubska 78.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Duży Ben, stworzona przez Grupę Eurocash sieć sklepów z alkoholem otwiera się na franczyzę. Obecnie sieć liczy 12 sklepów własnych w Wielkopolsce. Dzięki franczyzie placówki z charakterystycznym logo mają pojawić się w miastach w całej Polsce.

20 maja przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu Grupa Eurocash uruchomiła pierwszy sklep Duży Ben. Jest to nowoczesna sieć sklepów z alkoholem i asortymentem powiązanym m.in.: przekąski, napoje, akcesoria barmańskie.

X