Jesteś tutaj

Sieć „Piotr i Paweł” zamknęła swój pierwszy sklep

W Poznaniu z placówki przy ulicy Głogowskiej zniknął szyld z logo „Piotr i Paweł”. Sieć zamknęła swój pierwszy sklep, od którego rozpoczęła się ekspansja marki na inne rynki.

Pierwszy sklep został założony w 1990 r. przez Eleonorę Woś i jej synów - Piotra i Pawła. Znajdował się na ul. Głogowskiej 91. Z palcówki zniknęły właśnie wszystkie logo sieci, a na drzwiach widnieje informacja dla klientów, że w tym miejscu powstanie sklep pod nowym szyldem.

Zamknięcie jest częścią trwającej restrukturyzacji sieci. Aktualnie „Piotr i Paweł” posiada mniej niż 100 obiektów, wobec około 140 w szczycie ekspansji. Władze spółki już wcześniej zapowiedziały redukcję liczby sklepów do około 70.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mijający rok dla sieci Piotr i Paweł był najdynamiczniejszym w historii pod względem ilości otwarć nowych sklepów – 17 placówek. Sklepy Piotr i Paweł są już w każdym województwie, w 60 miastach w Polsce. 

Po raz kolejny Piotr i Paweł został oficjalnym partnerem Biegu Po Nowe Życie. 7 kwietnia 2018 w Wiśle odbędzie się już 12. edycja biegu, w której będą również brać udział przedstawiciele sieci Piotr i Paweł.

X