Jesteś tutaj

Sieć sklepów Tchibo ponownie audytowana

Sieć sklepów Tchibo w Polsce ponownie uzyskała pozytywny wynik audytu nadzoru systemu z wymaganiami normy ISO 22000: 2005. Stanowi on potwierdzenie, że system zarządzania bezpieczeństwem żywności w zakresie oferowanych produktów żywnościowych w sieci sklepów Tchibo w Polsce jest skuteczny.

Sklepy Tchibo posiadają certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności już od 2004 roku. W czerwcu br. w sklepach Tchibo przeprowadzono kolejny audyt nadzoru systemu, na podstawie którego sklepy utrzymały certyfikat zgodności systemu z wymaganiami normy ISO 2200: 2005, w zakresie przygotowywania i sprzedaży gotowych do spożycia napojów kawowych, innych napojów, soków owocowych, deserów, lodów, ciast, kawy i herbaty.

Unikalna koncepcja sklepów Tchibo, polegająca na połączeniu kawiarni oraz sklepu z kawą i wyjątkowymi artykułami użytkowymi stwarza niepowtarzalną atmosferę zakupów i daje pewność, że asortyment Tchibo spełniają najwyższe standardy. W sklepach Tchibo klienci znajdą produkty z certyfikatami i pieczęciami takimi jak FAIRTRADE, Rainforest Alliance Certified™, UTZ Certified, OCS Textile Exchange, czy FSC®.

„Szeroki asortyment, najwyższa jakość produktów i troska o zapewnienie bezpieczeństwa żywności są dla nas kluczowe. System zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodnie z wymaganiami normy ISO 22000: 2005 stanowi część polityki jakości Tchibo. Jedynie produkty, które spełniają najwyższe wymagania i nie budzą żadnych zastrzeżeń, mogą być częścią naszej oferty.” – mówi Agnieszka Rutkowska, Kierownik ds. Zapewnienia Jakości i Współpracy z Klientami, Tchibo Warszawa.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zakończyła się kolejna edycja konkursu organizowanego przez Poradnik Handlowca i jego partnerów. Zobacz listę nagrodzonych.

Sieć sklepów Tchibo otworzyła swój pierwszy lokal w Tarnowie, w centrum handlowym Gemini Park. Nowopowstały sklep zapewnia unikalne doświadczenie zakupowe i potwierdza konsekwentny rozwój biznesu, opierający się na dwóch dopełniających się kanałach sprzedaży: sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym Tchibo.pl.

X