Jesteś tutaj

Sodexo rozpoczyna współpracę z Hebe

Sodexo rozpoczęło współpracę z siecią drogerii kosmetycznych Hebe z Grupy Jeronimo Martins. Płatności za produkty w sieci Hebe mogą być realizowane za pomocą kart i kuponów Sodexo we wszystkich sklepach Hebe w Polsce. Dodatkowo użytkownicy Sodexo mogą korzystać – od grudnia 2019 r. do stycznia 2020 r. – z dedykowanych tylko dla nich akcji promocyjnych na produkty dostępne w Hebe.

Posiadacze kart i bonów Sodexo będą mogli realizować zakupy we wszystkich sklepach sieci Hebe (232 sklepów według stanu na 25.10.2019) w całej Polsce, korzystając z kompleksowej oferty kosmetyków i dermokosmetyków drogerii. Ponadto karty Sodexo umożliwiają zakupy w nowym sklepie internetowym sieci Hebe. W ramach współpracy Sodexo i Hebe przygotowały również dwie akcje promocyjne w sklepach stacjonarnych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 28 listopada br., miało miejsce otwarcie czterech drogerii Hebe, zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze drogerie sieci w tych miastach.

Od 6 do 19 listopada br. klienci sieci sklepów Intermarché już po raz piąty mogą pomóc lokalnym schroniskom, które zapewniają opiekę bezdomnym zwierzętom. Tegoroczna, charytatywna zbiórka karmy jest organizowana w 196 miastach i pomoże 136 schroniskom oraz fundacjom dla zwierząt w całej Polsce. W ramach akcji prowadzony jest również konkurs w mediach społecznościowych ze specjalnym hashtagiem – #WspierajPrzyjaciół.

X

Przeczytaj również