Jesteś tutaj

SPAR organizuje konkurs z okazji 21. urodzin sieci

W tym roku SPAR obchodzi swoje 21. urodziny w Polsce. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów konkurs z blisko 70 atrakcyjnymi nagrodami, który potrwa od 24 sierpnia do 1 października br. Konkurs adresowany jest do wszystkich klientów SPAR Polska. Aby wziąć w nim udział, należy w podanym okresie dokonać zakupu na jednym paragonie minimum 2 różnych produktów z tzw. urodzinowego Top 10, znajdującego się w jednej z trzech jubileuszowych gazetek SPAR i zarejestrować go na specjalnie dedykowanej stronie www.urodzinyspar.pl. W tym roku na klientów biorących udział w konkursie czeka zadanie dodatkowe, nawiązujące do wydawanego przez sieć kwartalnika „Ze smakiem”, którego kolejne wydanie ukaże się na przełomie sierpnia i września br., polegające na odpowiedzi na pytanie: Czym najchętniej zajadasz się ze smakiem?

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć SPAR po raz kolejny odnotowuje wzrost sprzedaży, który w trzech pierwszych kwartałach br. okazał się większy o 11,03% w porównaniu z analogicznym okresem 2017 r.

SPAR Polska 11 września br. otworzył w Krakowie swój 250. sklep. Tydzień wcześniej, z lokalizacją w Wodzisławiu-Kokoszycach, otwarty został 10. supermarket EUROSPAR w Polsce.

X