Jesteś tutaj

SPAR Polska rozpoczął współpracę z Sodexo

SPAR Polska oraz Sodexo rozpoczynają strategiczną współpracę, mającą na celu dostarczenie dodatkowych korzyści osobom płacącym za zakupy kuponami i kartami Sodexo w sklepach sieci.

Kartami i kuponami Sodexo będzie można zapłacić we wszystkich placówkach sieci. Dzięki współpracy Sodexo i SPAR, posiadacze kart i kuponów podarunkowych mają możliwość korzystania z szerokiego asortymentu produktów, w tym cenionych przez konsumentów wyrobów lokalnych. Dzięki strategicznej współpracy osoby korzystające z produktów Sodexo otrzymują dostęp do wyjątkowych artykułów, wspierając tym samym lokalnych przedsiębiorców. W ramach współpracy SPAR Polska oraz Sodexo Benefits and Rewards Services Polska podejmą dodatkowe aktywności marketingowe, które obejmować będą specjalne promocje i rabaty gwarantujące dodatkowe korzyści i oszczędności płacącym kartami i bonami Sodexo.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć polskich sklepów spożywczych SPAR Polska podjęła decyzję o przystąpieniu wszystkich placówek sieci zlokalizowanych na terenie Rzeszowa oraz Świlczy do programu „Rodzina Wielodzietna 3+, Rodzina Zastępcza”.

16 lipca sieć SPAR Polska otworzyła nową placówkę w miejscowości Zagórze (woj. małopolskie). Sklep o powierzchni 185 m² posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR.

X