Jesteś tutaj

SPAR rozpoczyna wrzesień dwoma otwarciami jednego dnia

Jednego dnia, 6 września swoją działalność rozpoczęły sklepy sieci SPAR w Niewiadowie (woj. łódzkie) na os. Niewiadów 33 i w Sosnowcu (woj. śląskie) przy ul. Zagórskiej 2. Pierwszy sklep to placówka w formacie SPAR, o powierzchni 233 mkw. drugi o powierzchni 120 mkw. funkcjonuje w formacie SPAR Express.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 48 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 12 700 punktów obsługuje każdego dnia 12 mln klientów.

SPAR Polska jest obecny na polskim rynku od 1996 r., a od 2010 r. należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w 100% opiera się na polskim kapitale.

Kategoria: 

Podobne artykuły

SPAR Polska nie zwalnia tempa otwarć kolejnych sklepów. Po ostatnich otwarciach w Wodzisławiu Śląskim i Ślemieniu przyszedł czas na supermarket w Zwoleniu.

W Rybniku trzeci sklep dołączył do sieci SPAR. Sklep otwarto w czwartek 20 kwietnia, jest to trzeci sklep tej sieci w Rybniku. 

X