Jesteś tutaj

SPAR startuje z kolejną akcją znaczkową

W sklepach SPAR czuć już nadchodzącą wiosnę, z tej okazji rusza nowa akcja lojalnościowa skierowana do klientów sieci. W ramach akcji będzie można zebrać aż 11 wyjątkowych form do pieczenia.

Akcje lojalnościowe już od kilku lat organizowane przez sieć cieszą się wśród klientów niesłabnącym zainteresowaniem, przekładając się na wyniki sprzedażowe sklepów, a także pomagając wzmocnić lojalność klientów i wpływać na wysokość koszyka zakupowego. Produkty marki Ambition brały już udział w jednym z programów lojalnościowych sieci, wzbudzając duże zainteresowanie klientów. SPAR biorąc pod uwagę zbliżający się okres Świąt Wielkanocnych, przygotował dla swoich klientów nową akcję promocyjną, wybierając dopasowany do tej okazji asortyment. Akcja realizowana w sklepach sieci na terenie całego kraju, będzie trwać w okresie od 1 marca do 15 maja br. lub do wyczerpania asortymentu.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy w okresie trwania promocji dokonać zakupów w sklepie SPAR, biorącym udział w akcji, za minimum 25 zł, które upoważniają do odbioru jednej naklejki przy kasie sklepowej. Zdobycie pięciu naklejek pozwala na zakup wybranej formy z kolekcji Ambition Cherry z 50% rabatem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć SPAR wystartowała z akcją lojalnościową, w ramach której można zbierać kolekcję noży i akcesoriów kuchennych belgijskiej marki BergHOFF.

4 grudnia br. w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 51 nastąpiło reotwarcie sklepu SPAR. Placówka o powierzchni 378 m², której właścicielem jest Bać-Pol Detal, to kolejny sklep wzorcowy SPAR mający służyć jako punkt odniesienia i wskazówka dla Franczyzobiorców pozostałych sklepów sieci.

X