Jesteś tutaj

SPAR wchodzi do Quick Parku w Mysłowicach

Sieć supermarketów SPAR rozszerza swoją sieć sklepów. Pod koniec lutego otwarta zostanie nowa placówka w galerii Quick Park w Mysłowicach, zajmie ona niemal 1200 mkw.

– Jest mi niezmiernie miło poinformować, że już wkrótce nastąpi otwarcie supermarketu SPAR. Na bazie rozwoju SPAR Polska i sukcesu supermarketu w Quick Park Oława otwartego w grudniu 2017 r. widzimy, że sieć potrafi wpasować się w potrzeby i oczekiwania cenowe lokalnego rynku. Z pewnością nie inaczej będzie w przypadku Mysłowic. Jest to sieć doskonale rozwinięta, szczególnie w południowej Polsce – stwierdził Marcin Andruszko, Dyrektor ds. Wynajmu Grupy Real2B.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 250 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie SPAR jest największą siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

SPAR Polska dołączył do grona najemców oławskiej galerii handlowej – Quick Park. Oficjalnej inauguracji sklepu towarzyszyły liczne promocje oraz degustacje.

Sieć polskich sklepów spożywczych SPAR rozpoczęła rebranding krakowskich sklepów Kefirek, które przyłączyły się do sieci pod koniec maja br. Zmianę zewnętrznego wyglądu sklepów sieć zrealizowała już w trzech placówkach, natomiast modernizacja oznakowania wszystkich piętnastu sklepów własnych sieci Kefirek, które przyłączyły się do SPAR, potrwa do końca czerwca.

X