Jesteś tutaj

SPAR wchodzi do Quick Parku w Mysłowicach

Sieć supermarketów SPAR rozszerza swoją sieć sklepów. Pod koniec lutego otwarta zostanie nowa placówka w galerii Quick Park w Mysłowicach, zajmie ona niemal 1200 mkw.

– Jest mi niezmiernie miło poinformować, że już wkrótce nastąpi otwarcie supermarketu SPAR. Na bazie rozwoju SPAR Polska i sukcesu supermarketu w Quick Park Oława otwartego w grudniu 2017 r. widzimy, że sieć potrafi wpasować się w potrzeby i oczekiwania cenowe lokalnego rynku. Z pewnością nie inaczej będzie w przypadku Mysłowic. Jest to sieć doskonale rozwinięta, szczególnie w południowej Polsce – stwierdził Marcin Andruszko, Dyrektor ds. Wynajmu Grupy Real2B.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 250 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie SPAR jest największą siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

SPAR Polska dołączył do grona najemców oławskiej galerii handlowej – Quick Park. Oficjalnej inauguracji sklepu towarzyszyły liczne promocje oraz degustacje.

Nowy sklep ma powierzchnię 187 mkw. Jego właścicielem jest Sławomir Góralczyk, który po przeanalizowaniu rynku zdecydował się na otwarcie placówki w formacie SPAR. 

X