Jesteś tutaj

Spółdzielnie Społem sponsorami sportu

Podobnie, jak w przypadku innych sieci detalicznych, także największe spółdzielnie sponsorują i promują lokalne kluby sportowe. Właśnie w sierpniu Społem PSS w Kielcach została tytularnym sponsorem kieleckich siatkarzy. Nowa nazwa Klubu to Dafi Społem Kielce. Natomiast PSS Olsztyn od kilku lat sponsoruje zawodowy Klub Piłkarzy Ręcznych, obecnie Warmia Energa Olsztyn.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Eurocash oraz współpracujące z nią spółdzielnie Społem rozwijają partnerstwo biznesowe. Obie strony zawarły umowę inwestycyjną, dzięki której spółdzielnie współpracujące w ramach sieci partnerskiej staną się współwłaścicielem spółki Partnerski Serwis Detaliczny, która jest organizatorem tej sieci. Będą więc współdecydowały o jej działalności i kierunkach rozwoju.

W dniach 12 – 13 grudnia 2016 r. w Warszawie obradował VI Kongres Spółdzielczości. Kongres jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego. Zwoływany jest co 4 lata. Kongres dokonuje oceny stanu spółdzielczości w Rzeczpospolitej Polskiej oraz warunków i możliwości jej rozwoju.

X