Jesteś tutaj

Spółdzielnie Społem sponsorami sportu

Podobnie, jak w przypadku innych sieci detalicznych, także największe spółdzielnie sponsorują i promują lokalne kluby sportowe. Właśnie w sierpniu Społem PSS w Kielcach została tytularnym sponsorem kieleckich siatkarzy. Nowa nazwa Klubu to Dafi Społem Kielce. Natomiast PSS Olsztyn od kilku lat sponsoruje zawodowy Klub Piłkarzy Ręcznych, obecnie Warmia Energa Olsztyn.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Centralne obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości odbyły się 4 lipca br. w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej.  Co roku obchody tego święta związane są też z rozstrzygnięciem najważniejszych konkursów spółdzielczych (Samorządowiec-Spółdzielca oraz Lider, Menedżer, Prymus i Złoty Laur Spółdzielczości). W tym roku wyróżnieni zostali też przedstawiciele spółdzielczości związani z handlem.

Grupa Eurocash oraz współpracujące z nią spółdzielnie Społem rozwijają partnerstwo biznesowe. Obie strony zawarły umowę inwestycyjną, dzięki której spółdzielnie współpracujące w ramach sieci partnerskiej staną się współwłaścicielem spółki Partnerski Serwis Detaliczny, która jest organizatorem tej sieci. Będą więc współdecydowały o jej działalności i kierunkach rozwoju.

X

Przeczytaj również