Jesteś tutaj

Społem Chełm otworzyło 16-tą Gamę

Nowy obiekt wybudowany na wzór poprzednich inwestycji firmy, tym razem w miejscowości Rejowiec oddalonej o około 20 km od Chełma, zlokalizowany przy osiedlu mieszkaniowym. Sklep o powierzchni handlowej blisko 300 mkw., wyposażono w nowoczesne urządzenia zgodnie ze standardami sieci Gama.

Uroczyste otwarcie dla zaproszonych gości i mieszkańców Rejowca odbyło się we wtorek – 27 sierpnia. Atrakcyjne promocje, zapraszający Gamuś i piknik odbywający się przed sklepem przyciągnęły liczne rzesze klientów. Społem Chełm jest nadal liderem liczby sklepów sieci Gama wśród Partnerów PSD. Prezes spółki Krzysztof Zając w oficjalnym przywitaniu zapowiedział, że to nie jest ostatnie słowo, firma znakomicie się rozwija w handlu detalicznym i będą poszukiwać kolejnych lokalizacji w okolicach Chełma.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sklepach Gama trwa akcja społeczna pod hasłem „Gama – wspiera bezpieczną drogę do domu. Chroń życie – załóż odblask”. Klienci Gam za zakupy o wartości powyżej 20 zł otrzymują gratisowy odblask. 

PSS Jasło otworzyła kolejny sklep pod szyldem GAMA. To dziesiąta placówka tej Spółdzielni, tym razem w formacie Mini. Obiekt położony jest w miejscowości Umieszcz.

X