Jesteś tutaj

Społem Chełm otworzyło 16-tą Gamę

Nowy obiekt wybudowany na wzór poprzednich inwestycji firmy, tym razem w miejscowości Rejowiec oddalonej o około 20 km od Chełma, zlokalizowany przy osiedlu mieszkaniowym. Sklep o powierzchni handlowej blisko 300 mkw., wyposażono w nowoczesne urządzenia zgodnie ze standardami sieci Gama.

Uroczyste otwarcie dla zaproszonych gości i mieszkańców Rejowca odbyło się we wtorek – 27 sierpnia. Atrakcyjne promocje, zapraszający Gamuś i piknik odbywający się przed sklepem przyciągnęły liczne rzesze klientów. Społem Chełm jest nadal liderem liczby sklepów sieci Gama wśród Partnerów PSD. Prezes spółki Krzysztof Zając w oficjalnym przywitaniu zapowiedział, że to nie jest ostatnie słowo, firma znakomicie się rozwija w handlu detalicznym i będą poszukiwać kolejnych lokalizacji w okolicach Chełma.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Trzy otwarcia w ciągu trzech dni. Dnia 17 kwietnia powstała kolejna Gama w Białymstoku. 18 kwietnia przy pięknej, wiosennej pogodzie świętowano otwarcie Gamy Mini w Jastarni. Natomiast nieopodal Pucka, do kaszubskiej miejscowości Mrzezino 19 kwietnia uroczyście zawitała Gama.

W miejscowości Piątki (woj. warmińsko-mazurskie) dnia 8 maja 2019 r. dokonano uroczystego otwarcia sklepu Gama Mini. Placówka zlokalizowana jest w centrum nowego, rozbudowującego się podmiejskiego osiedla.

X