Jesteś tutaj

„Społem” PSS w Andrychowie otworzyła nowy sklep

Obchodząca w tym roku 100-lecie powstania, Spółdzielnia „Społem” PSS w Andrychowie otworzyła nowo wybudowany sklep spożywczo-przemysłowy. Obiekt mieści się przy ul. Beskidzkiej 21C w Andrychowie.

W nowoczesnym wnętrzu obiektu o powierzchni 100mkw., obok którego wybudowano duży parking z miejscami dla niepełnosprawnych, znalazły się działy tradycyjne z własnymi wyrobami piekarskimi i ciastkarskimi, mięsem i wędlinami oraz wyrobami garmażeryjnymi. Oprócz artykułów spożywczych na regałach sklepowych znajdują się także podstawowe artykuły przemysłowe.

Uroczystego otwarcia sklepu dokonali Zarząd i Rada Nadzorcza. Na przybyłych do sklepu klientów czekały liczne upominki, wiele promocji cenowych, a także degustacje wędlin, krokietów oraz słodkości ze Spółdzielczej Ciastkarni. Duża liczba osób, które zrobiły zakupy w dniu otwarcia świadczy o tym, że klienci z zadowoleniem przyjęli nowy sklep „Społem” który znajduje się przy drodze wojewódzkiej prowadzącej do słynnego ośrodka wypoczynkowego „Kocierz”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzisiaj, 6 czerwca w Centrum Marszałkowska odbyło się ponowne otwarcie sklepu Sezam należącego do WSS Społem Śródmieście. Zlokalizowany jest on na poziomie -1 i zajmuje 700 mkw. Centrum Marszałkowska jest pierwszym w Polsce budynkiem zintegrowanym ze stacją metra.

W zasobach Spółdzielni Społem w Śremie znajduje się szereg nieruchomości, między innymi dwie kamienice zakupione przez Spółdzielnię w 1990 r. Dzięki przeprowadzonej rewitalizacji obiektów i dostosowaniu ich do celów handlowych otworzono Dom Handlowy „Kamienica".

X