Jesteś tutaj

Szef kuchni Michał Molenda – nowa twarz Akademii MAKRO

Michał Molenda dołączył do zespołu Akademii Inspiracji MAKRO jako drugi szef kuchni. Do jego głównych zadań należeć będzie rozwój oferty szkoleń dla branży gastronomicznej.

W Akademii Inspiracji MAKRO Michał Molenda odpowiedzialny będzie za rozwój oferty szkoleń skierowanej do branży gastronomicznej, w tym zarówno warsztaty kulinarne, wpisujące się w obecne, jak i nadchodzące trendy na polskim rynku gastronomicznym, a także szkolenia o charakterze biznesowym, takie jak: efektywne budowanie menu czy optymalizacja food costu. W swoich działaniach będzie miał na celu przede wszystkim wprowadzenie innowacyjnego podejścia do szkoleń prowadzonych w Akademii.

Michał Molenda od 2 lat występuje jako kucharz-prowadzący w programie „Pytanie na Śniadanie”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

MAKRO Polska zaprasza wszystkich właścicieli małych i średnich firm do wspólnego świętowania. Dzień Własnego Biznesu, który odbędzie się 9 października, to okazja do promocji swojego biznesu i zdobycia nowych klientów.

Z okazji swoich 23. urodzin sieć hurtowni MAKRO Polska przygotowała specjalną ofertę tematyczną z produktami z kuchni francuskiej.

X

Przeczytaj również