Jesteś tutaj

Targi Kielce SLOW LIFE

Od 30 listopada do 1 grudnia 2019 r. w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce odbędą się Targi Kielce SLOW LIFE. Wydarzenie pod wspólnym hasłem łączy ze sobą 4 imprezy branżowe: Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO oraz IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Targi to zarówno ogromna dawka wiedzy, jak i wiele atrakcyjnych wystaw. To także szansa na zdobycie praktycznych umiejętności, które każdy z nas będzie mógł wykorzystać w codziennym życiu. Uczestnicy przedsięwzięcia będą mogli po uprzedniej rejestracji wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Targi Kielce zadbały również o miłośników zdrowej kuchni. Na zwiedzających czekać będą pokazy gotowania. Do przygotowania zdrowych posiłków użyte zostaną najwyższej jakości eko-składniki. W programie Targów nie zabraknie również m.in. zajęć z yogi oraz warsztatów rękodzielniczych, gdzie samodzielnie będzie można wykonać lampiony oraz ozdoby choinkowe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Właściciel Biedronki uruchomi nową sieć delikatesów. Jeronimo Martins Polska, operator sieci Biedronka i Hebe, rozpocznie w najbliższym czasie realizację nowego konceptu sieci delikatesowej pod nową marką, wynika z informacji agencji ISBnews uzyskanych w dwóch niezależnych źródłach.

Nowe potrzeby konsumentów były jednym z najważniejszych tematów poruszanych podczas III edycji Targów Produktów Spożywczych E.Leclerc. Wydarzenie miało miejsce w dniach 20-21 września i zgromadziło 160 producentów z całej Polski.

X