Jesteś tutaj

Targi Rabat Detal dla Górnego Śląska

Do targów regionu południowego sieci Rabat Detal pozostało już tylko kilka dni. Odbędą się one w dniach 9-10 listopada w Szczyrku, w Hotelu Klimczok. Targi Regionalne sieci Rabat Detal to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy.

Dopasowano ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, tak aby najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania franczyzobiorców i kontrahentów. Najważniejszym celem Targów Regionalnych jest nawiązanie relacji biznesowych. W tym roku możliwość uczestnictwa w targach będzie miało prawie 100% franczyzobiorców.

Sieć Sklepów Rabat ma już prawie 1200 sklepów na terenie Polski. Na rynku istnieje już ponad 20 lat. Sieć dąży do polepszania i podwyższania oferowanego wsparcia, w tym m.in również pomoc przy negocjacjach z dostawcami, gwarantowany znak handlowy czy też programy lojalnościowe i udział w prestiżowych targach handlowych organizowanych przez sieć.

To właśnie podczas Tragów Regionalnych pojawia się idealna okazja na zetknięcie właścicieli sklepów z kluczowymi producentami i dostawcami i nawiązania współpracy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. 

5 października odbyły się pierwsze w 2017 roku Targi Regionalne sieci sklepów Rabat Detal. Ponad 30 wystawców z branży FMCG wraz z franczyzobiorcami z regionu północny zachód miało okazję spotkać się w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Konwencja Targów miała charakter biznesowy i integracyjny. 

X