Jesteś tutaj

Targi Rabat Detal w Szklarskiej Porębie

Kolejna tegoroczna edycja Targów Regionalnych za nami. Podczas Targów dla regionu południowy-zachód, w Szklarskiej Porębie zanotowano rekordową liczbę uczestników. W wydarzeniu wzięło udział ponad 320 osób w tym franczyzobiorców regionu południowy-zachód oraz kontrahentów branży FMCG. Liczba stoisk wystawców przekroczyła 50.

To kolejna regionalna edycja, która przyciąga swoim zasięgiem ogromne zainteresowanie uczestników. Przypomnijmy, że Sieć Sklepów Rabat ma już prawie 2000 sklepów na terenie całej Polski. Każde spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy na linii sklep – producent – dostawca.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. 

Do pierwszej tegorocznej edycji targów regionalnych – jesień 2019 pozostał już tylko miesiąc. Głównym celem jest spotkanie o charakterze biznesowo – integracyjnym. Udział zaplanowany jest dla ponad 300 gości, w tym franczyzobiorców regionu północny-zachód oraz przedstawicieli największych firmy branży FMCG jak również lokalnie działających przedsiębiorstw. Łącząc tym samym łańcuch producentów, dostawców i franczyzobiorców.

X