Jesteś tutaj

Topaz oferuje interaktywną książkę kucharską

Valkea wydała dla sieci sklepów Topaz pierwszą w Polsce interaktywną książkę kucharską „Polska na Widelcu Mistrza Kuchni Jarosława Roszaka”, której tematem przewodnim jest podróż po kulinarnej mapie naszego kraju. Autorem przepisów jest tytułowy szef kuchni Jarosław Roszak.

To, co czyni książkę „Polska na Widelcu” wyjątkową to video-przepisy.  Wszystko to dzięki specjalnej darmowej aplikacji Viuu. Po jej pobraniu, wystarczy otworzyć książkę na stronie z ikoną video i zeskanować zdjęcie, by w czasie rzeczywistym wyświetlać na zadrukowanej stronie filmy z przepisami, dostarczając tym samym praktycznych informacji, przydatnych podczas gotowania.

Książka jest dostępna w promocji w sklepach Topaz w całej Polsce od 1 lutego do wyczerpania zapasów. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, należy czterokrotnie zrobić zakupy o wartości min. 50 zł i dopłacić 1 grosz. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2014-01-29

78 punktów handlowych pod szyldem Topaz i Topaz Express - oto bilans roku 2013 regionalnej sieci sklepów z Sokołowa Podlaskiego. Tylko na przełomie listopada i grudnia sieć powiększyła się o 8 sklepów własnych. Wśród nich jest m.in. market w Ełku - pierwszy punkt sieci w województwie warmińsko-mazurskim, dwa nowe sklepy w Warszawie, a także placówka w Siedlcach, w zabytkowym, w pełni zmodernizowanym obiekcie Hala Targowa.

Sieć sklepów Topaz dla swoich klientów przygotowała loterię „101 tysiaków”.  

X