Jesteś tutaj

Trzeci sklep SPAR w Szprotawie

12 sierpnia nastąpiło otwarcie trzeciego sklepu SPAR w Szprotawie. Placówka o powierzchni  210 m² została uruchomiona w formacie SPAR.

Trzecia placówka SPAR w Szprotawie to kontynuacja rozwoju i obecności sieci w zachodniej części Polski. Nowy sklep SPAR podobnie jak pozostałe szprotawskie SPAR-y wcześniej funkcjonował jako PSS. Placówka została gruntownie zmodernizowana i przystosowana do obowiązujących standardów wizualnych SPAR. Nowy wygląd i odmieniona aranżacja wnętrza sklepu mają poprawić komfort zakupów, poruszanie się po sklepie i ułatwić klientom poszukiwanie poszczególnych produktów.

„Zmiany placówki przy ul. Sobieskiego 1 objęły nie tylko stronę wizualną – mówi Anna Kuźmińska, Prezes PSS Szprotawa. – Wydłużone zostały przede wszystkim godziny otwarcia sklepu. Od poniedziałku do soboty placówka będzie czynna do godziny 21:00, a w niedzielę w godzinach od 9:00 do 16:00. Poszerzona również została oferta sklepu – na sklepowych półkach i ladach pojawi się więcej artykułów świeżych oraz wiele nowych propozycji, w tym produkty marki własnej SPAR. Otwarcie przebiegło zgodnie z planem, wszyscy klienci z przyjemnością korzystali z zaplanowanych specjalnie na ten dzień licznych degustacji i promocji oraz atrakcji muzycznych”. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W tym roku SPAR obchodzi swoje 21. urodziny w Polsce. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów konkurs z blisko 70 atrakcyjnymi nagrodami, który potrwa od 24 sierpnia do 1 października br.

SPAR Polska 11 września br. otworzył w Krakowie swój 250. sklep. Tydzień wcześniej, z lokalizacją w Wodzisławiu-Kokoszycach, otwarty został 10. supermarket EUROSPAR w Polsce.

X