Jesteś tutaj

Trzeci sklep SPAR w Szprotawie

12 sierpnia nastąpiło otwarcie trzeciego sklepu SPAR w Szprotawie. Placówka o powierzchni  210 m² została uruchomiona w formacie SPAR.

Trzecia placówka SPAR w Szprotawie to kontynuacja rozwoju i obecności sieci w zachodniej części Polski. Nowy sklep SPAR podobnie jak pozostałe szprotawskie SPAR-y wcześniej funkcjonował jako PSS. Placówka została gruntownie zmodernizowana i przystosowana do obowiązujących standardów wizualnych SPAR. Nowy wygląd i odmieniona aranżacja wnętrza sklepu mają poprawić komfort zakupów, poruszanie się po sklepie i ułatwić klientom poszukiwanie poszczególnych produktów.

„Zmiany placówki przy ul. Sobieskiego 1 objęły nie tylko stronę wizualną – mówi Anna Kuźmińska, Prezes PSS Szprotawa. – Wydłużone zostały przede wszystkim godziny otwarcia sklepu. Od poniedziałku do soboty placówka będzie czynna do godziny 21:00, a w niedzielę w godzinach od 9:00 do 16:00. Poszerzona również została oferta sklepu – na sklepowych półkach i ladach pojawi się więcej artykułów świeżych oraz wiele nowych propozycji, w tym produkty marki własnej SPAR. Otwarcie przebiegło zgodnie z planem, wszyscy klienci z przyjemnością korzystali z zaplanowanych specjalnie na ten dzień licznych degustacji i promocji oraz atrakcji muzycznych”. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć SPAR Polska kończy 2018 r. obrotem przekraczającym 1,12 mld zł netto, osiągając silny wzrost o 7,89% w porównaniu z 2017 r. SPAR Polska na przestrzeni roku kontynuował rozwój sieci, otwierając sklepy we wszystkich trzech formatach, z którymi jest obecny na naszym rynku, tj. SPAR Express (mniejsze sklepy do 200 mkw.), SPAR (supermarkety proximity) oraz EUROSPAR (supermarkety o pow. 1000 mkw.).

W czwartek 1 grudnia br. nastąpiło otwarcie 5 nowych sklepów SPAR. Dwa z nich zostały otwarte w formacie SPAR, trzy pozostałe w formacie SPAR Express. Liczba sklepów sieci powiększyła się tym samym do 227.

X