Jesteś tutaj

UOKiK: Specjał złożył wniosek o przejęcie AR-JA-GO

Zgłoszenie dotyczy zamiaru nabycia przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał z siedzibą w Warszawie części mienia Firmy Handlowo-Usługowej AR-JA-GO z siedzibą w Kaliszu – czytamy w opisie koncentracji, który wpłynął do UOKiK.

PPHU Specjał koncentruje swoją działalność na hurtowej sprzedaży towarów konsumpcyjnych (żywności i napojów) za pośrednictwem centrów dystrybucyjnych. Po zrealizowaniu planowanej transakcji spółka będzie prowadzić sprzedaż za pośrednictwem centrum dystrybucyjnego w Kaliszu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od stycznia 2019 r. Remigiusz Czernecki objął funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego w PPHU Specjał i odpowiedzialny będzie za działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową grupy.

Sylwestrowa noc jest wyjątkowa dla właścicieli sklepów, ze względu na sprzedaż dwóch grup asortymentowych – szampana i fajerwerków. Część właścicieli sklepów spożywczych wprowadza w tym czasie do swojej oferty produkty pirotechniczne w różnych formach.  Muszą przy tej okazji pamiętać o kilku ważnych zasadach.

X