Jesteś tutaj

Urodzinowe promocje w drogeriach JAWA

Sieć drogerii JAWA przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji związanych ze świętowaniem przez wybrane placówki jubileuszy obecności na rynku. W najbliższych dniach wyjątkowe okazje przygotowano dla odwiedzających drogerie w Węgorzewie, Koluszkach, Trzemesznie oraz Bydgoszczy.

Urodziny drogerii to doskonała okazja do zakupów. W wybrane dni dla klientek przygotowano dodatkowe promocje, gratisy do każdych zakupów oraz konkurs z nagrodami. Nie zapomniano o dodatkowych atrakcjach. Każda z klientek będzie miała możliwość skorzystać z zabiegu parafinowego na dłonie oraz wykonać makijaż. Urodziny w drogerii JAWA to także świetna okazja do skorzystania z porad Ekspertek Piękna. Na półkach drogerii znajduje się szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnacja koreańska oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE można wybierać spośród obszernej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych.

W dniach 17-19 lipca JAWA świętować będzie trzecie urodziny drogerii w Koluszkach. Dnia 19 lipca szóste urodziny obchodzi JAWA w Węgorzewie. Klientki z Bydgoszczy będą obchodzić w dniach 26-27 lipca trzecią rocznicę obecności placówki sieci na tamtejszym rynku. W dniach 30-31 lipca atrakcje czekają na odwiedzających drogerię w Trzemesznie, gdzie świętowane będą szóste urodziny JAWY.

Kategoria: 

Podobne artykuły

5 grudnia 2018 r. w Człuchowie na Pomorzu otwarta została Drogeria Jawa. Nowy obiekt jest trzecią placówką sieci Jawa w województwie pomorskim.

Dnia 5 kwietnia 2019 r. nastąpi wielkie otwarcie Drogerii Jawa w Gostyninie przy ul. Popiełuszki 7. Już od 8:30 na klientów czekać będą wyjątkowo atrakcyjne promocje i konkursy oraz wieloma urodowymi niespodziankami.

X