Jesteś tutaj

W Galerii BEM otwarto Market Gama

Galeria BEM w Zambrowie przygotowała mieszkańcom mikołajkową niespodziankę. 6 grudnia 2019 został w obiekcie otwarty sklep Gama. Całkowita powierzchnia sali sprzedaży wynosi blisko 1000 mkw. i została podzielona na dwie części – jedna z artykułami przemysłowymi, zabawkami i AGD, a druga z artykułami spożywczymi.

Przy modernizacji sklepu zastosowano wszystkie standardy identyfikacji wewnętrznej i zewnętrznej sieci Gama. Dużym atutem sklepu jest oferta wędlin własnego wyrobu i mięsa z własnego rozbioru.

W dniu otwarcia Miś Gamuś z koszem słodyczy zapraszał do sklepu,  DJ umilał czas przyjemną muzyką, a klienci za zakupy byli nagradzani  niespodziankami. Ponadto mobilna reklama zapraszała Zambrowian do odwiedzenia nowego sklepu w mieście.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 14 lutego 2019 r. PSS Giżycko uroczyście otworzyło swoją pierwszą Gamę. Dzień później do grona sklepów Gama dołączyła kolejna placówka GS „SCH” Wołomin w miejscowości Czarna. Jest to trzecia Gama Mini w Spółdzielni.

W dniu 27 czerwca do sieci sklepów Gama, dołączyła kolejna placówka. Mini Gama zlokalizowana jest w Mławie na Osiedlu Młodych. Niewielki osiedlowy sklep jest po gruntownym remoncie. Wymieniono meble, urządzenia, pojawiła się lada z wędlinami i serami. Poszerzono także asortyment placówki.

X