Jesteś tutaj

W sklepach SPAR ruszyła nowa akcja lojalnościowa

Sieć SPAR wystartowała z akcją lojalnościową, w ramach której można zbierać kolekcję noży i akcesoriów kuchennych belgijskiej marki BergHOFF. To już kolejna edycja znaczkowego programu lojalnościowego, przygotowana dla klientów sieci w tym roku. Akcja promocyjna, realizowana w sklepach na terenie całego kraju, będzie trwać w okresie od 2 sierpnia do 31 października br. lub do wyczerpania asortymentu.

Akcja stanowi doskonałą okazję, aby skompletować we własnym domu funkcjonalny i elegancki zestaw produktów, od trwałych noży dających możliwość między innymi obierania ziół, poprzez praktyczne deski bambusowe do krojenia, aż po wyciskarki do owoców. Przyrządzanie posiłków nigdy nie było prostsze i bardziej bezpieczne. Nowatorskie rozwiązania i innowacyjne wzornictwo produktów sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki produktom marki BergHOFF LEO siekanie, krojenie, obieranie i wyciskanie zamienią się w proste i przyjemne czynności, a praca w kuchni i przygotowywanie posiłków będą przychodzić bez większego wysiłku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sklepach SPAR czuć już nadchodzącą wiosnę, z tej okazji rusza nowa akcja lojalnościowa skierowana do klientów sieci. W ramach akcji będzie można zebrać aż 11 wyjątkowych form do pieczenia.

Kamil Kościółek, zapaśnik z Rzeszowa, został mistrzem Europy w kategorii U-23, w wadze superciężkiej. Dla Kamila to krok milowy w dążeniu do reprezentowania naszego kraju na igrzyskach olimpijskich w Tokio w 2020 r. Wspiera go Akademia Suprona sponsorowana przez SPAR. Sieć od roku pomaga Kamilowi fundując, w ramach Akademii, stypendium dla sportowca.

X