Jesteś tutaj

Walmart już przygotowany do Halloween

W amerykańskiej sieci sklepów Walmart już od września dostępne są produkty na Halloween. Redaktorzy „Poradnika Handlowca” podczas wizyty w jednym z marketów znajdujących się w Anchorage na Alasce uwiecznili na zdjęciach te ofertę.

Popularne marki słodyczy z ponad miesięcznym wyprzedzeniem wprowadziły do oferty w Stanach Zjednoczonych swoje produkty w okazjonalnych grafikach. Na półkach sklepowych można już zobaczyć czaszki, duchy i nietoperze zdobiące, cieszące się w tym okresie szczególną popularnością słodycze.

Jest to bardzo ważne święto dla producentów słodkości. W jego trakcie dzieci przebrane w straszne stroje chodzą od domu, do domu i używają popularnego zwrotu „trick or treat” (cukierek albo psikus), by zdobyć jak najwięcej słodyczy. W żadnym domu nie może więc ich zabraknąć.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Ożywienie gospodarcze w wielu regionach świata sprzyja globalnym sprzedawcom detalicznym. Przychody 250 największych detalistów na świecie wyniosły w ubiegłym roku obrotowym 4,4 biliona dolarów. Rok do roku był to wzrost o 4,1 proc. 

Huragan Irma piątej, najwyższej kategorii, przesuwa się w kierunku Florydy. Zaniepokojeni mieszkańcy ruszyli do sklepów, w których zaczyna brakować zaopatrzenia.

X

Przeczytaj również