Jesteś tutaj

WASZ SKLEP SPAR wprowadzi własną markę produktów

WASZ SKLEP SPAR – należący do SPAR GROUP – rozpoczął współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Celem współpracy jest pozyskiwanie produktów i wdrażanie marki własnej. To kolejny etap integracji z siecią Piotr i Paweł – SPAR GROUP zainwestował własne środki finansowe w spłatę wierzytelności sieci i planuje uruchomienie centrum dystrybucyjnego w Polsce.

– Projekt marki własnej to ważny element naszego planu strategicznego. Intensywnie pracujemy nad jej rozwojem z naszymi partnerami – Omni Global Sourcing Solutions Inc. i Daymon Worldwide Inc. Nasi partnerzy w tym projekcie są globalnymi firmami zajmującymi się brandingiem i pozyskiwaniem produktów, obecni w ponad 50 krajach – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu WASZ SKLEP SPAR.

W październiku 2019 SPAR GROUP sfinalizował umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. Tym samym zrealizowane zostały założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na SPAR i dołączą do międzynarodowego holdingu z wieloletnim doświadczeniem w sektorze detalicznym na świecie i w Europie.

SPAR GROUP – jako inwestor – wspiera Grupę Piotr i Paweł w zakresie spłaty zobowiązań, negocjacji umownych i rozwoju. Dotychczas podpisano lub odnowiono kontrakty z prawie 350 dostawcami. Zgodnie z planem, w systemie logistycznym jest już dostępnych ponad 7500 produktów od prawie 500 dostawców.

Kategoria: 

Podobne artykuły

WASZ SKLEP SPAR – należący do SPAR GROUP – zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać przynajmniej 50 nowych sklepów. Tym samym w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z dwóch, a docelowo trzech rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Sieć planuje wspierać detalistów także w obszarze działań promocyjnych i marketingowych oraz produktami marki własnej.

Wiosna już w pełnym rozkwicie. Aby spotęgować ten wiosenny nastrój, SPAR Polska organizuje dla swoich klientów kolejną loterię, która ruszyła 25 kwietnia br.

X

Przeczytaj również