Jesteś tutaj

Wielka loteria z okazji 20. urodzin sieci POLOmarket

Wielka Urodzinowa Loteria sieci POLOmarket, w której do wygrania jest między innymi samochód, galanteria skórzana Batycki, sprzęt RTV i AGD oraz bony zakupowe trwać będzie od 13 września do 3 października br. Łączna pula nagród wynosi 475 000 zł. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „KUP – OTRZYMASZ ZDRAPKĘ” i odebrać zdrapkę w kasie. Następnie należy sprawdzić, co kryje się pod zdrapką. Jeśli jest to symbol nagrody rzeczowej – można odebrać ją w sklepie, jeśli kod – wystarczy zarejestrować go na stronie www.POLOteria.pl i poczekać na losowanie nagrody głównej, którą jest samochód Volkswagen POLO. Odbędzie się ono 6 października br. – Z okazji 20. urodzin sieci przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele atrakcji – ciekawe promocje, nowe produkty, a także wielką urodzinową POLOloterię. Chcemy zaprosić klientów do wspólnego świętowania tej wyjątkowej rocznicy – powiedział Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

15 czerwca o godz. 8.00 przy ul. Gdańskiej 136 w Krynicy Morskiej został otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyły konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje wędlin i promocje na wybrane produkty.

28-29 marca br. na terenie wybranych sklepów POLOmarket na obszarze całej Polski, odbędzie się zbiórka żywności na rzecz podopiecznych fundacji Caritas. Natomiast w terminie 4-6.04 zostanie przeprowadzona akcja zbiórkowa, koordynowana przez wolontariuszy Banków Żywności.

X