Jesteś tutaj

Wielka loteria z okazji 20. urodzin sieci POLOmarket

Wielka Urodzinowa Loteria sieci POLOmarket, w której do wygrania jest między innymi samochód, galanteria skórzana Batycki, sprzęt RTV i AGD oraz bony zakupowe trwać będzie od 13 września do 3 października br. Łączna pula nagród wynosi 475 000 zł. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „KUP – OTRZYMASZ ZDRAPKĘ” i odebrać zdrapkę w kasie. Następnie należy sprawdzić, co kryje się pod zdrapką. Jeśli jest to symbol nagrody rzeczowej – można odebrać ją w sklepie, jeśli kod – wystarczy zarejestrować go na stronie www.POLOteria.pl i poczekać na losowanie nagrody głównej, którą jest samochód Volkswagen POLO. Odbędzie się ono 6 października br. – Z okazji 20. urodzin sieci przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele atrakcji – ciekawe promocje, nowe produkty, a także wielką urodzinową POLOloterię. Chcemy zaprosić klientów do wspólnego świętowania tej wyjątkowej rocznicy – powiedział Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

1 czerwca przy ul. Ofiar Katynia 12 w Obornikach Śląskich został otwarty sklep polskiej sieci POLOmarket. Placówka ta znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to około 800 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

Inicjatorzy powołania GH  PL Plus -  Piotr i Paweł, Bać-Pol   i Topaz -   deklarowali, że będą intensywnie  pracowali  nad  poszerzeniem  aliansu  strategicznego  o  kolejne  podmioty.  Bardzo dobrze  przyjęta  przez  konsumentów  marka  własna  „Lubię”  oraz  aktywne  działania integracyjne na płaszczyźnie zakupowej, miały być tym, co przyciągnie kolejnych partnerów. I  rzeczywiście  tak  się  stało.  W  dniu  25  czerwca  2014  został  podpisany  list  intencyjny pomiędzy  dotychczasowymi  udziałowcami,  a  siecią  sklepów  POLOmarket. 

X

Przeczytaj również