Jesteś tutaj

WiFi dla klientów Kaufland

Od początku grudnia klienci sklepów Kaufland będą mogli korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Darmowe WiFi dla klientów działa już w wybranych sklepach sieci, a na początku grudnia z dostępu do Internetu będą mogli korzystać klienci wszystkich 206 marketów Kaufland w Polsce.

– Kaufland cały czas się zmienia – sukcesywnie modernizujemy nasze sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. Teraz oferujemy klientom darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Zmieniamy się, aby stale poprawiać wygodę i komfort zakupów naszych klientów - powiedział Marcin Łojewski, Wiceprezes Zarządu Kaufland Polska.

Opracowane rozwiązanie ułatwi klientom także dostęp do bezpłatnej aplikacji Kaufland, dzięki której można skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych, stworzyć listę zakupów czy na podstawie zamieszczonych przepisów przygotować pyszne dania z użyciem produktów oferowanych w sklepie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Citylighty, znane głównie z kampanii outdoorowych, pojawią się po raz pierwszy w Polsce w sieci Kaufland.

Kaufland rozwija projekt otwierania wędzarni w sklepach. Nowe komory wędzarnicze zostały już wdrożone w sklepach sieci w Starych Stawach, Bolesławcu i Cieszynie. Docelowo komory wędzarnicze mają zostać uruchomione w 30 lokalizacjach w całej Polsce.

X

Przeczytaj również