Jesteś tutaj

XXIX Targi Ogólnospożywcze PHUP Gniezno

XXIX Targi Ogólnospożywcze PHUP Gniezno odbyły się 8 marca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem w środowisku handlowym, o czym świadczy liczba 145 wystawców biorących udział w imprezie targowej.

W Targach organizowanych przez PHUP Gniezno wzięli udział liczni producenci i właściciele sklepów oraz przedstawiciele branż komplementarnych, efektywnie wspomagających działalność handlu. Reprezentowane były sektory nie tylko związane z produkcją artykułów spożywczych, ale także motoryzacyjny oraz firmy dostarczające meble i urządzenia niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu sklepu. Odwiedzający Targi przedstawiciele handlu detalicznego mieli niepowtarzalną okazję zakupić po niezwykle atrakcyjnych cenach szeroką gamę artykułów spożywczych wystawianych w tym dniu przez 145 producentów. Handlowcy mogli również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami podnoszącymi standard obsługi klienta oraz pozwalającymi jak najlepiej zarządzać placówką handlową. Najbardziej aktywnych w czasie targów handlowców uhonorowano atrakcyjnymi nagrodami.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

19 października br. w Gnieźnie obchodzono uroczyście jubileusz 25-lecia działalności PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. k. To firma należąca do rodziny Szeszyckich i ściśle związana z Gnieznem (tu znajduje się centrala firmy). PHUP Gniezno prowadzi sprzedaż poprzez hale sprzedażowe Cash & Carry oraz  preselling, dostarczając towar w określonym czasie w określone miejsce.

29 stycznia firma PHUP w Gnieźnie obchodziła „Dzień Handlowca” połączony z otwarciem nowej hali magazynowej przy ulicy Orcholskiej 41. Łączna powierzchnia użytkowa rozbudowywanego obiektu to 8.400 m2, w tym: część magazynowa 6.0356 m2, chłodnia na produkty spożywcze 1.075 m2, trzykondygnacyjna część socjalna dla 110 pracowników 410 m2, trzykondygnacyjna część biurowa 880 m2.

X