Jesteś tutaj

Żabka na molo w Międzyzdrojach

Molo to zdecydowanie jeden z punktów rozpoznawczych Międzyzdrojów. Położone w środkowej części plaży, niedaleko amfiteatru przyciąga rzeszę turystów. Wejście na obiekt prowadzi przez pasaż handlowy, w którym funkcjonuje nowy sklep Żabka.

Rozszerzenie zakresu usług jest naturalnym kierunkiem rozwoju sieci Żabka. W tym roku firma uruchomi 600 nowych sklepów, co pozwoli na dotarcie z ofertą do nowych grup konsumentów. Nowoczesny format sklepów odpowiada na potrzeby zabieganych klientów chcących zrobić szybkie zakupy na śniadanie, obiad czy kolację. Dużą popularnością cieszy się także oferta Żabka Café ze świeżo mieloną kawą czy ciepłymi przekąskami jak np. hot dogi. Z tego powodu sklepy można znaleźć w lokalizacjach gwarantujących duże natężenie ruchu jak osiedla, centra handlowe, w pobliżu węzłów komunikacyjnych jak metro w Warszawie. W tym roku Żabka otworzyła swoje placówki m.in. na Kazimierzu jednej z najpopularniejszych dzielnic Krakowa, na Rynku w Krakowie czy właśnie przy molo w Międzyzdrojach. Żabka stawia również na rozwój sklepów sezonowych, które w okresie letnim funkcjonują w wielu nadmorskich kurortach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście. Stacje wyposażone są w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych.

Od 6 do 12 stycznia br. w ponad 6 tys. sklepach sieci Żabka trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Żabka zdecydowała się także przekazać Fundacji dodatkową kwotę w uznaniu zaangażowania klientów korzystających z aplikacji Żappka. Będzie to efekt symbolicznej zamiany żappsów (punktów w aplikacji), których klienci nie zdążyli wykorzystać w trakcie regulaminowego okresu ważności, na środki przekazane Orkiestrze.

X