Jesteś tutaj

Żabka na molo w Międzyzdrojach

Molo to zdecydowanie jeden z punktów rozpoznawczych Międzyzdrojów. Położone w środkowej części plaży, niedaleko amfiteatru przyciąga rzeszę turystów. Wejście na obiekt prowadzi przez pasaż handlowy, w którym funkcjonuje nowy sklep Żabka.

Rozszerzenie zakresu usług jest naturalnym kierunkiem rozwoju sieci Żabka. W tym roku firma uruchomi 600 nowych sklepów, co pozwoli na dotarcie z ofertą do nowych grup konsumentów. Nowoczesny format sklepów odpowiada na potrzeby zabieganych klientów chcących zrobić szybkie zakupy na śniadanie, obiad czy kolację. Dużą popularnością cieszy się także oferta Żabka Café ze świeżo mieloną kawą czy ciepłymi przekąskami jak np. hot dogi. Z tego powodu sklepy można znaleźć w lokalizacjach gwarantujących duże natężenie ruchu jak osiedla, centra handlowe, w pobliżu węzłów komunikacyjnych jak metro w Warszawie. W tym roku Żabka otworzyła swoje placówki m.in. na Kazimierzu jednej z najpopularniejszych dzielnic Krakowa, na Rynku w Krakowie czy właśnie przy molo w Międzyzdrojach. Żabka stawia również na rozwój sklepów sezonowych, które w okresie letnim funkcjonują w wielu nadmorskich kurortach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ponad 650 tys. czyli o 190 tys. więcej niż w ubiegłym roku zebrano w sklepach sieci Żabka i Freshmarket podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma Żabka Polska grała z WOŚP już po raz osiemnasty. Jak co roku, w sklepach sieci stały puszki Fundacji WOŚP, do których można było wrzucać datki na Orkiestrę i odbierać serduszka. 

Sieć Żabka prowadzi dalszy dynamiczny rozwój swoich pięciu Centrów Logistycznych, chcąc stale podnosić efektywność łańcucha dostaw. Obecnie sieć poszukuje ponad 50-ciu  pracowników, w tym operatorów wózków widłowych oraz specjalistów obsługujących procesy magazynowe do Centrum w Szałszy k. Gliwic oraz w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

X