Jesteś tutaj

Żabka wspiera rozwój młodych

Firma Żabka Polska po raz kolejny przyznała stypendia dzieciom oraz podopiecznym swoich franczyzobiorców i pracowników. W ramach realizowanego już od 8 lat Programu Stypendialnego Żabki, młodzi sportowcy, muzycy, artyści oraz programiści otrzymają roczne wsparcie finansowe w wysokości 3600 zł.

Celem Programu Stypendialnego Żabki jest pomoc dzieciom franczyzobiorców Żabki, współpracowników oraz pracowników Żabka Polska S.A. w rozwijaniu ich talentów i zainteresowań. Wybrani Stypendyści, dzięki wsparciu finansowemu, będą mogli realizować swoje pasje w różnych dziedzinach sportowych, naukowych czy artystycznych, a pieniądze przeznaczyć na potrzebny sprzęt, wyjazdy na zawody czy opłacenie dodatkowych zajęć.

− Jako firma odpowiedzialna społecznie staramy się wspierać naszych franczyzobiorców, pracowników i współpracowników w rozwoju zawodowym, ale także osobistym. Zainaugurowany już 8 lat temu Program Stypendialny to dla nas szczególne przedsięwzięcie, ponieważ pozwala nam docenić i pomóc rozwijać zainteresowania także ich dzieci oraz podopiecznych. – mówi Anna Jarzębowska, Rzecznik Prasowy Żabka Polska.

Zgłoszenia kandydatów do Stypendium oceniała specjalnie powołana przez firmę Komisja. W tegorocznej edycji Programu przyznano dwa razy więcej stypendiów niż w roku poprzednim. Wyższa jest także kwota rocznego dofinansowania, która w wynosi 300 zł brutto miesięcznie. O stypendia mogli ubiegać się uczniowie szkół podstawowych, liceów oraz gimnazjaliści, którzy przesłali swoje zgłoszenia w formie kreatywnej prezentacji, w której przedstawili swoje talenty, pasje oraz cel na jaki przeznaczą otrzymane od Żabki wsparcie finansowe. Stypendia przyznano 20 dzieciom.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie sieci sklepów Żabka Polska przez fundusz CVC Capital Partners z Luksemburga. Przejęcie  zdaniem KE nie zagraża konkurencji rynkowej. 

Żabka udostępniła dla swoich franczyzobiorców specjalną aplikację mobilną, która ułatwia codzienne zarządzanie sklepem. Narzędzie pozwoli m.in. monitorować na bieżąco wyniki sprzedaży w placówkach, generować symulację przychodów czy rozliczenia finansowe.

X