Jesteś tutaj

Advertisement

Zmodernizowana Biedronka w Częstochowie

Sklep sieci Biedronka w Częstochowie przy ul. Warszawskiej 43 otwarto po modernizacji. Sklep przyciąga klientów nowoczesnym wyglądem – elewacją w eleganckim kolorze oraz dużymi przeszkleniami.

Funkcjonujący od 2012 r. sklep zmienił się nie tylko na zewnątrz. Placówka działa teraz w formacie 2.0. Oznacza on zmienione ustawienie produktów na sali sprzedaży, na której wydzielone zostały strefy z pieczywem, owocami, warzywami oraz kosmetykami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep stał się też bardziej przyjazny środowisku: zastosowano w nim m.in. oświetlenie LED oraz regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazny dla środowiska gaz CO2.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć dyskontów Biedronka planuje podnieść swoim pracownikom pensje od nowego roku. Mają one wzrosnąć o około 200-550 zł. Bonusy będą też przewidziane za pełną frekwencja w pracy.

23 kwietnia na Dworcu Centralnym w stolicy został otwarty nowy sklep sieci Biedronka. To już druga placówka zlokalizowana na warszawskim dworcu. Nowy sklep o powierzchni sprzedaży wynoszącej ponad 680 m2, wyposażony został w 10 kas. Dla wygody pasażerów-klientów tuż przy kasach umiejscowione zostały lodówki z napojami. 

X

Przeczytaj również