Jesteś tutaj

Zmodernizowana Biedronka w Nowym Dworze Mazowieckim

W piątek, 17 sierpnia br. został ponownie otwarty sklep Biedronka przy ul. Harcerskiej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Celem przeprowadzonych w placówce w Nowym Dworze Mazowieckim prac modernizacyjnych było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny – zamontowano nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci. Zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska.

– Remont sklepu w Nowym Dworze Mazowieckim wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 r. wyremontowaliśmy 87 sklepów. Jesteśmy przekonani, że sklep w Nowym Dworze Mazowieckim spodoba się jego mieszkańcom. Z okazji jego ponownego otwarcia dla 100 pierwszych klientów przygotowaliśmy darmowy upominek od sieci Biedronka, a dla wszystkich – wiele artykułów w promocyjnych cenach – mówi Michał Makowski, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklep w Nowym Dworze Mazowieckim.

W dniu otwarcia klienci, którzy zrobią zakupy za min 149,99 zł, otrzymają za 1 zł maskotkę – Świeżaka. Dla młodszych uczestników przygotowano także szereg niespodzianek, w tym gry i zabawy animacyjne, a także watę cukrową oraz degustacje ciast. Miły nastrój stworzy proponowana przez DJ-a muzyka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sprzedaż sieci Biedronka, według wstępnych danych, wzrosła o 14,4% licząc rok do roku do 7.703 mln euro w 2013 r., podało Jeronimo Martins w raporcie. W samym IV kw. ub. r. przychody Biedronki wyniosły 2,06 mld euro, co oznacza wzrost o 10,6% w skali roku (12,6% r/r w PLN).

W sobotę, 28 października, otworzono po remoncie sklep Biedronka w Barczewie. Z tej okazji dla klientów przygotowano ofertę produktów w okazyjnych cenach oraz atrakcje, m.in. degustacje produktów oraz wyścigi rajdowe sterowanymi samochodami dla dzieci.

X