Jesteś tutaj

Zmodernizowana Biedronka w Nowym Dworze Mazowieckim

W piątek, 17 sierpnia br. został ponownie otwarty sklep Biedronka przy ul. Harcerskiej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Celem przeprowadzonych w placówce w Nowym Dworze Mazowieckim prac modernizacyjnych było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny – zamontowano nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci. Zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska.

– Remont sklepu w Nowym Dworze Mazowieckim wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 r. wyremontowaliśmy 87 sklepów. Jesteśmy przekonani, że sklep w Nowym Dworze Mazowieckim spodoba się jego mieszkańcom. Z okazji jego ponownego otwarcia dla 100 pierwszych klientów przygotowaliśmy darmowy upominek od sieci Biedronka, a dla wszystkich – wiele artykułów w promocyjnych cenach – mówi Michał Makowski, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklep w Nowym Dworze Mazowieckim.

W dniu otwarcia klienci, którzy zrobią zakupy za min 149,99 zł, otrzymają za 1 zł maskotkę – Świeżaka. Dla młodszych uczestników przygotowano także szereg niespodzianek, w tym gry i zabawy animacyjne, a także watę cukrową oraz degustacje ciast. Miły nastrój stworzy proponowana przez DJ-a muzyka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Międzychodzie przy ul. Piłsudskiego 47 został otwarty po remoncie sklep Biedronka. Odnowiono również sklep przy ul. Kniaziewicza 32 w Słupsku. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Analitycy DM mBank  przedstawili prognozowane wyniki sieci sklepów Biedronka w III kwartale br. Ich zdaniem wynikom tym powinno pomagać utrzymujące się sprzyjające otoczenie makroekonomiczne, wyższa niż w II kwartale dynamika inflacji cen żywności oraz nieznaczne osłabienie notowania Euro do złotówki.

X