Jesteś tutaj

Zmodernizowana Biedronka w Nowym Dworze Mazowieckim

W piątek, 17 sierpnia br. został ponownie otwarty sklep Biedronka przy ul. Harcerskiej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Celem przeprowadzonych w placówce w Nowym Dworze Mazowieckim prac modernizacyjnych było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny – zamontowano nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci. Zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska.

– Remont sklepu w Nowym Dworze Mazowieckim wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 r. wyremontowaliśmy 87 sklepów. Jesteśmy przekonani, że sklep w Nowym Dworze Mazowieckim spodoba się jego mieszkańcom. Z okazji jego ponownego otwarcia dla 100 pierwszych klientów przygotowaliśmy darmowy upominek od sieci Biedronka, a dla wszystkich – wiele artykułów w promocyjnych cenach – mówi Michał Makowski, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklep w Nowym Dworze Mazowieckim.

W dniu otwarcia klienci, którzy zrobią zakupy za min 149,99 zł, otrzymają za 1 zł maskotkę – Świeżaka. Dla młodszych uczestników przygotowano także szereg niespodzianek, w tym gry i zabawy animacyjne, a także watę cukrową oraz degustacje ciast. Miły nastrój stworzy proponowana przez DJ-a muzyka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z badań wywiadowni Bisnode Polska za rok 2015 ( są to najświeższe badania w tym zakresie) wynika, że najwięcej podatku CIT wśród zagranicznych firm działających na polskim rynku zapłaciły sieci handlowe. Firma Jeronimo Martins w ogólnym badaniu wszystkich sektorów zajęła drugie miejsce. 

Sprzedaż Biedronki w 2013 r. wyniosła 7,7 mld euro, co oznacza wzrost w złotych o 15% rdr. EBITDA Biedronki zwiększyła się w tym czasie o 8,7% do 600 mln euro - podało Jeronimo Martins w prezentacji.

X