Jesteś tutaj

Zmodernizowano POLOmarket w Piotrkowie Trybunalskim

Kolejny sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket przeszedł gruntowny remont. Mieszczący się przy ul. Belzackiej obiekt po niespełna dwóch miesiącach prac zyskał nowe oblicze. Został powiększony i zmodernizowany.

– Sklep w Piotrkowie Trybunalskim to kolejny modernizowany w tym roku obiekt POLOmarketu. Dotychczas przeprowadziliśmy kilkadziesiąt modernizacji, które mogły być realizowane z zachowaniem normalnego funkcjonowania naszych placówek, w tym 5 kompleksowych, wymagających zamknięcia sklepu na kilka tygodni. Piotrkowski sklep jest świetnie zlokalizowany – w samym centrum osiedla. Najważniejszym celem remontu było podwyższenie komfortu zakupów – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Podczas dwumiesięcznego remontu piotrkowski sklep został gruntowanie zmodernizowany. Powiększono go aż do 620 m kw., wymieniono regały i boksy kasowe. W sali sprzedaży wymieniono posadzkę. Ponadto wyposażono obiekt w nowe przyjazne środowisku systemy chłodzące-grzewcze, pozwalające na odzyskiwanie ciepła i ogrzewanie wody oraz całego magazynu. Unowocześniono wewnętrzną instalację elektryczną i system wentylacji. Wymieniono stolarkę zewnętrzną. Wyremontowano i odmalowano zewnętrzną elewację. Sklep jest zgodny z obecnym systemem identyfikacji wizualnej sieci.

Otwarcie wyremontowanego sklepu odbędzie się 7 lipca. Tego dnia dla klientów przygotowano ciekawe atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i kiełbas z grilla oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polegać będzie na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie.

Sklep w Piotrkowie Trybunalskim jest klimatyzowany i przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami dziecięcymi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu odbędzie się 13 grudnia i będzie mu towarzyszyć wiele atrakcji dla klientów. W sklepie zmodernizowano całą salę sprzedaży, wstawiono nowe regały i boksy kasowe. Sklep powiększono i wyposażono w nowoczesne sprzęty, w tym między innymi systemy chłodząco-grzewcze wykorzystujące energię odnawialną.

5 sierpnia zostanie otwarty we Wrześni przy Szosie Witkowskiej 1L nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

X