Jesteś tutaj

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

W dniu 11 listopada 2018 r. nasz kraj obchodzi historyczny jubileusz – 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość. W tym radosnym dla Polaków momencie warto zadbać o zaniechanie sporów, o co „Poradnik Handlowca” apeluje od 2016 r. jako pierwsze z mediów, propagując na swoich łamach hasło przewodnie „Polska jest jedna” adresowane bezpośrednio do handlowców. Już bowiem w 2016 r. „Poradnik Handlowca” przewidywał negatywne skutki polaryzacji społeczeństwa, stąd zainicjowana wówczas przez Redakcję akcja „Handlowcy – Polska jest jedna!” Nasze przesłanie jest ciągle aktualne. I cieszy się ogromnym zainteresowaniem handlowców oraz internautów. Strona internetowa informująca o wzmiankowanej akcji według raportu Google jest pozycjonowana jako pierwsza spośród ponad miliona wyświetleń!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Barometr Ofert Pracy, wskazujący na zmiany liczby publikowanych w Internecie ogłoszeń o zatrudnieniu, we wrześniu kontynuował wzrostową tendencję - podaje BIEC.

10 mln euro przeznaczy w tym roku KE na promocję polskich pomidorów, makaronu i mięsa drobiowego. Od przyszłego roku pieniędzy będzie zdecydowanie więcej i przeznaczone zostaną m.in. na reklamę polskich produktów mleczarskich i mięsa wieprzowego.

X