Jesteś tutaj

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

W dniu 11 listopada 2018 r. nasz kraj obchodzi historyczny jubileusz – 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość. W tym radosnym dla Polaków momencie warto zadbać o zaniechanie sporów, o co „Poradnik Handlowca” apeluje od 2016 r. jako pierwsze z mediów, propagując na swoich łamach hasło przewodnie „Polska jest jedna” adresowane bezpośrednio do handlowców. Już bowiem w 2016 r. „Poradnik Handlowca” przewidywał negatywne skutki polaryzacji społeczeństwa, stąd zainicjowana wówczas przez Redakcję akcja „Handlowcy – Polska jest jedna!” Nasze przesłanie jest ciągle aktualne. I cieszy się ogromnym zainteresowaniem handlowców oraz internautów. Strona internetowa informująca o wzmiankowanej akcji według raportu Google jest pozycjonowana jako pierwsza spośród ponad miliona wyświetleń!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pracownicy nie muszą wyrażać zgody na zainstalowanie kamer w biurze. Wystarczy, że szef poinformuje ich, że są nagrywani. Monitoring to coraz popularniejsza forma kontroli, którą pracodawcy stosują nie tylko w celach ochrony swojego mienia, ale także do nadzorowania swoich pracowników. Resort pracy uważa, że nie ma w tym nic złego.

Członek Zarządu i Wiceprezes Nestlé S.A. na Europę, Laurent Freixe, wziął udział w panelu dyskusyjnym w ramach Forum dialogu „Inwestycje zagraniczne”. Konferencja odbyła się w Ministerstwie Gospodarki z udziałem Wicepremiera i Ministra Gospodarki, Janusza Piechocińskiego. Celem debaty było ustalenie jak podtrzymać konkurencyjność Polski w obszarze inwestycji zagranicznych tak, by utrzymać już istniejące, a zarazem pozyskiwać nowe. W panelu wzięli udział przedstawiciele świata biznesu, instytucji rządowych oraz samorządu lokalnego.

X