Jesteś tutaj

E-paragony na stacjach PKN Orlen

Wczesną jesienią ma ruszyć testowy start e-paragonów. W pilotażu uczestniczyć mają PKO BP, eService oraz PKN Orlen.

Zamiast tradycyjnego paragonu informacja o tym, co i za ile kupiliśmy będzie widoczna w bankowości elektronicznej PKO BP. Na początku e-paragony mają być wystawiane tylko, gdy płacimy kartą. Docelowo system obejmie inne banki, płatności mobilne, a nawet gotówkę. Kluczem do sukcesu będzie pojawienie się kas fiskalnych połączonych z internetem.

Źródło: www.money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dzisiejszej Rzeczypospolitej zostało opublikowane badanie przeprowadzone przez IBRiS  dotyczące reformy sądownictwa. Jest to sondaż dotyczący proponowanych zmian legislacyjnych w tym zakresie. Już z badań ze stycznia br. zamieszczonych w Rzeczypospolitej wynikało, że 70 % prywatnych przedsiębiorców wyraziło obawy dotyczące zmian w legislacji, a szykowanych przez rząd. Obecne badania potwierdzają, że większość osób (w tym przedsiębiorców) ma pejoratywne odniesienie do przygotowywanych zmian.

W maju br. zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 5514,7 tys. osób i w stosunku do poprzedniego miesiąca praktycznie nie zmieniło się. W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku wzrosło o 0,7% – podał GUS.

X