Jesteś tutaj

GK Specjał proponuje „Partnerstwo dla handlu”

Krzysztof Tokarz, prezes rzeszowskiej Grupy Specjał zwraca się do hurtowni działających na krajowym rynku FMCG z ofertą współpracy w ramach projektu „Partnerstwo dla handlu”. Propozycja skierowana jest do podmiotów, które natrafiły na bariery uniemożliwiające ich rozwój w postaci np. braku środków finansowych, wystarczającej bazy klientów detalicznych czy wynegocjowanych odpowiednich warunków zakupowych u producentów.

 GK Specjał mająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dystrybucji chce wokół nowej inicjatywy zgromadzić na zasadach partnerskich polskich mniejszych hurtowników. Sukces pomysłu zapewniłby wszystkim jego uczestnikom dynamiczny rozwój dzięki osiągniętym efektom synergii. Grupa Kapitałowa Specjał działa na rynku ponad 27 lat. Firma ma na terenie kraju 12 oddziałów własnych i zarządza siecią ponad 5600 placówek handlowych (pod szyldami Nasz Sklep i LD Holding).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jabłka z Polski są obecnie najtańsze w Europie Wschodniej. Mimo to się nie sprzedają - podaje Puls Biznesu.

Rok temu wiele krajów kupowało od polskich sadowników jabłka i wywoziło je dalej na Wschód. W tym roku granice są jednak uszczelnione i kraje te nie są w stanie sprzedawać jabłek okrężnymi drogami - twierdzi Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw. Dodaje, że wpływ na sytuację ma też spadek wartości rubla, przez który importowane jabłka byłyby bardzo drogie.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w marcu br. wzrósł o 0,4 punktu w stosunku do lutego br. - podaje BIEC.

X