Jesteś tutaj

Advertisement

„Grilluj z Mila” – zwycięzcy loterii wzięli udział w warsztatach

W Restauracji Pino Garden w Krakowie odbyły się warsztaty Grillowania, które poprowadził znany z programu MasterChef® Mikołaj Rey. Uczestnikami warsztatów byli zwycięzcy loterii „Grilluj z Mila”, która trwała od 26.04 do 16.05 w sklepach sieci supermarketów Mila.

„Miło jest oglądać rodzinne grillowanie. Chce pokazać ludziom gotowanie radosne, takie z którego czerpie się szczęście. Po tym jak nauczymy się podstaw w kuchni, poznamy ten podstawowy dobry smak, możemy zacząć być w kuchni kreatywni” – mówi Mikołaj Rey

Kucharz zdradził przepisy na m.in. szaszłyki z kurczaka w marynacie musztardowo-miodowej, hamburgery, żeberka marynowane po tajsku, pstrąga w papilocie na maśle cytrynowo ziołowym oraz rozmaite warzywa z grilla. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Polsce na tysiąc mieszkańców przypada średnio 58,6 mikrofirm. Stanowią 96% wszystkich przedsiębiorstw, a 2/3 z nich to firmy jednoosobowe. Choć zwracają uwagę na uciążliwe bariery w prowadzeniu działalności – wysokie podatki, rosnące koszty zatrudnienia oraz konkurencję ze strony przedsiębiorstw działających w szarej strefie, to blisko połowa ocenia swoją sytuację finansową jako dobrą.

Foto: Pixabay

W liście skierowanym do Premiera Mateusza Morawieckiego Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców wskazuje, że opinia Biura Analiz Sejmowych ws. skutków  ograniczenia handlu w niedziele dla sektora MŚP została przygotowana w sposób nieprofesjonalny i bez należytej staranności. Ograniczenie handlu w niedziele to temat ważny zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów, więc decyzje muszą być podejmowane na podstawie wiarygodnych danych. Z tego powodu Rzecznik Adam Abramowicz zwrócił się do Marszałka Sejmu o przeprowadzenie postępowania wyjaśniającego i podjęcie środków zaradczych, w celu zapobieżenia podobnym przypadkom w przyszłości.

X

Przeczytaj również