Jesteś tutaj

„Grilluj z Mila” – zwycięzcy loterii wzięli udział w warsztatach

W Restauracji Pino Garden w Krakowie odbyły się warsztaty Grillowania, które poprowadził znany z programu MasterChef® Mikołaj Rey. Uczestnikami warsztatów byli zwycięzcy loterii „Grilluj z Mila”, która trwała od 26.04 do 16.05 w sklepach sieci supermarketów Mila.

„Miło jest oglądać rodzinne grillowanie. Chce pokazać ludziom gotowanie radosne, takie z którego czerpie się szczęście. Po tym jak nauczymy się podstaw w kuchni, poznamy ten podstawowy dobry smak, możemy zacząć być w kuchni kreatywni” – mówi Mikołaj Rey

Kucharz zdradził przepisy na m.in. szaszłyki z kurczaka w marynacie musztardowo-miodowej, hamburgery, żeberka marynowane po tajsku, pstrąga w papilocie na maśle cytrynowo ziołowym oraz rozmaite warzywa z grilla. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wzrost akcyzy o ponad 400% i podwojenie ceny butelki w sklepie. Takie konsekwencje może mieć zmiana kwalifikacji wyrobów spirytusowych, do których przychyla się resort finansów. Krajowa branża winiarska podkreśla, że małe firmy mogą przez to zniknąć z rynku, a duże – zamiast z krajowych owoców zaczną produkować z importowanych.

Mleko jest najtańsze od pięciu lat - informuje Gazeta Wyborcza. Pół roku temu Unia zlikwidowała kwoty mleczne, czyli ograniczenia w produkcji. Miało to być dobrą zmianą dla Polski. Tymczasem nasi hodowcy przekroczyli limity i muszą płacić kary. Z kolei embargo rosyjskie pozbawiło nas znacznej części rynku, a słabnący wzrost w Chinach spowodował mniejszy popyt na mleko.

X