Jesteś tutaj

Jeszcze tylko 3 dni dzielą nas od startu największej w tym roku w Polsce imprezy triathlonowej

Cisowianka została oficjalną wodą - imprezy triathlonowej   – ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA. Swój start w tegorocznym Enea Ironman 70.3 Gdynia powered by Herbalife (jedynych w Polsce zawodach triathlonowych pod szyldem Ironman’a) zapowiedziało blisko 4 tysiące zawodników z całego świata, w tym zarówno osoby ze światowej czołówki zawodników jak i gwiazdy polskiej sceny i ekranu (między innymi Katarzyna Gorczyca i Maciej Dowbor). 

W sobotę, 5 sierpnia kibiców rozgrzeje pojedynek mistrzów sportu – Pawła Korzeniowskiego i Roberta Korzeniowskiego. Utytułowani sportowcy zmierzą się ze sobą na dystansie sprinterskim, a całej rywalizacji przyświecać będzie charytatywny cel. Zwycięzca przekaże czek o wartości 15.000 złotych na rzecz UNICEF Polska. W zależności od wyniku pojedynku, pieniądze wesprą dzieci w ogarniętej wojną Syrii lub w Sudanie Południowym.

Niedziela (6 sierpnia) upłynie pod znakiem triathlonowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Do Gdyni przyjadą zawodnicy z ponad 40 krajów świata. Faworytem do zwycięstwa będzie Niemiec, Boris Stein a jego najgroźniejszymi rywalami - Ivan Tutukin (RUS) – ubiegłoroczny triumfator gdyńskiej imprezy; Daniil Sapunov (UKR) -  trzykrotny olimpijczyk, w zeszłym roku drugi w Gdyni a także Łukasz Kalaszczyński (POL) – 6. na mecie ubiegłorocznych zawodów w Gdyni i drugi zawodnik tegorocznej edycji Enea 5150 Warsaw.

Po raz pierwszy w tym roku o odpowiednie nawodnienie zawodników każdego dnia sportowej rywalizacji zadba CISOWIANKA – oficjalna woda Enea Ironman 70.3 Gdynia. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Promo Supermarkt – dwóch Polaków otworzyło sklep w Niemczech. Jacek Wasylkowski i Tomasz Hoja postanowili zainwestować w sklep w Dortmundzie, mieszkający tam Polacy są pełni podziwu i mówią, że „Polska jest bliżej naszych drzwi”. 

Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach w wielkości bezrobocia utrzymuje tendencję spadkową od blisko roku - informuje BIEC.

X

Przeczytaj również