Jesteś tutaj

Panattoni buduje kolejne 53 000 mkw. w Lublinie

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, kontynuuje inwestycje w Lublinie. Planowany Panattoni Park Lublin III to cztery hale magazynowe klasy A o łącznej powierzchni 53 000 mkw. Ich budowa rozpoczęła się już w październiku br., a wśród pierwszych najemców są znani operatorzy logistyczni.

W Panattoni Park Lublin III developer zaoferuje nowoczesną powierzchnię produkcyjno-magazynową z możliwością elastycznego kształtowania modułów, co zaspokoi wymagania klientów z różnych branż. W Parku powstaną w sumie cztery hale o powierzchni odpowiednio 20 000 mkw., 18 300 mkw., 6700 mkw. oraz 8110 mkw.

Pierwsze 12 000 mkw. zostało już wynajęte przez operatorów logistycznych, którzy sukcesywnie rozbudowują sieć swoich terminali dystrybucyjno-przeładunkowych. Wyborowi Panattoni Park Lublin III sprzyjała doskonała lokalizacja nowych magazynów i ich dostępność komunikacyjna.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ruch społeczny „Niepokonani 2012”, skupiający osoby pokrzywdzone przez instytucje państwa, zdecydował podczas wtorkowego kongresu o „zaostrzeniu form i metod wywierania wpływu na władzę". Organizacja domaga się m.in. zmian w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości.

Minister Marek Sawicki spotyka się dziś z przedstawicielami chińskiego urzędu, odpowiedzialnego za inspekcje weterynaryjne oraz z wiceministrem rolnictwa Chin. O bezpieczeństwie żywności w Polsce i sytuacji związanej z wykryciem ognisk tzw. afrykańskiego pomoru świń mówił podczas prezentacji dla przedstawicieli chińskich urzędów główny lekarz weterynarii Krzysztof Jażdżewski.

X

Przeczytaj również