Jesteś tutaj

Premier Szydło chce wprowadzania dobrych zmian dla przedsiębiorców

– To dobry moment, by wprowadzać więcej zmian wychodzących naprzeciw przedsiębiorcom – zapowiedziała w środę premier Beata Szydło. Dodała, że "za mało zrobiliśmy do tej pory dla przedsiębiorców". Premier zapewniła, że zależy jej na tym, aby informacje na temat projektów komunikowane były wtedy, kiedy one powstaną, a nie w trakcie trwania prac nad nimi. Szefowa rządu poinformowała również, że chce by „jak najwięcej rozwiązań, które są skierowane właśnie do przedsiębiorców, było przyjmowanych”. Zdaniem szefowej rządu za mało do tej pory zrobiono dla przedsiębiorców i będzie oczekiwać, żeby te prace przyspieszyć. „ I żeby konkretne propozycje, ale takie, na które oczekują przedsiębiorcy, zaczęły pojawiać się na agendzie pracy rządu, bo to jest po prostu potrzebne" – mówiła.

Źródło: PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

Unia Europejska chce pomóc przedsiębiorcom zwiększać ich konkurencyjność. Wsparciem mają być nie tylko pieniądze z funduszy strukturalnych, lecz także uproszczenie unijnych regulacji. Jednym z większych wyzwań dla konkurencyjności unijnego przemysłu będzie pogodzenie jego interesów z polityką ochrony środowiska.

Ryszard Wojtkowski podczas dzisiejszej (19 grudnia 2016 r.) audycji  w TOK FM  EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka, prowadzonej przez Macieja Głogowskiego, wyraził swoje zaniepokojenie obecną sytuacją w kraju. 

X