Jesteś tutaj

Premier Szydło chce wprowadzania dobrych zmian dla przedsiębiorców

– To dobry moment, by wprowadzać więcej zmian wychodzących naprzeciw przedsiębiorcom – zapowiedziała w środę premier Beata Szydło. Dodała, że "za mało zrobiliśmy do tej pory dla przedsiębiorców". Premier zapewniła, że zależy jej na tym, aby informacje na temat projektów komunikowane były wtedy, kiedy one powstaną, a nie w trakcie trwania prac nad nimi. Szefowa rządu poinformowała również, że chce by „jak najwięcej rozwiązań, które są skierowane właśnie do przedsiębiorców, było przyjmowanych”. Zdaniem szefowej rządu za mało do tej pory zrobiono dla przedsiębiorców i będzie oczekiwać, żeby te prace przyspieszyć. „ I żeby konkretne propozycje, ale takie, na które oczekują przedsiębiorcy, zaczęły pojawiać się na agendzie pracy rządu, bo to jest po prostu potrzebne" – mówiła.

Źródło: PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

Minister finansów zmienił zdanie i z projektu ustawy o radzie oceniającej, czy firmy unikają podatków wykreślił zapis o miejscu dla przedstawiciela przedsiębiorców - podaje Puls Biznesu.

Wskaźnik BIG, oceniający bezpieczeństwo działalności gospodarczej, wzrósł o 1,7 pkt. proc. do 16 pkt. Po wcześniejszym spadku nastroje przedsiębiorców się poprawiają - wynika z wrześniowego raportu Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor SA.

X