Jesteś tutaj

Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival

Już między 28 a 29 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival. To jedyne expo w Polsce, które jest w pełni poświęcone branży winiarskiej i olejarskiej. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących imprezie tj.: konferencjach, szkoleniach, warsztatach, degustacjach, spotkaniach z producentami. Głównym celem targów jest stworzenie nowoczesnej platformy biznesowej ułatwiającej nawiązywanie i wymianę kontaktów między firmami, kupcami działającymi na polskim rynku, a także na arenie międzynarodowej. Poradnik Restauratora i Poradnik Handlowca są patronami medialnymi wydarzenia. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Barometr Ofert Pracy, wskazujący na zmiany liczby publikowanych w Internecie ogłoszeń o zatrudnieniu, we wrześniu kontynuował wzrostową tendencję - podaje BIEC.

Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych (BIEC) prognozuje, że o dalszy spadek stopy bezrobocia może być coraz trudniej. Opracowany Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach wielkości bezrobocia wzrósł w czerwcu o 1 punkt.

X