Jesteś tutaj

Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival

Już między 28 a 29 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival. To jedyne expo w Polsce, które jest w pełni poświęcone branży winiarskiej i olejarskiej. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących imprezie tj.: konferencjach, szkoleniach, warsztatach, degustacjach, spotkaniach z producentami. Głównym celem targów jest stworzenie nowoczesnej platformy biznesowej ułatwiającej nawiązywanie i wymianę kontaktów między firmami, kupcami działającymi na polskim rynku, a także na arenie międzynarodowej. Poradnik Restauratora i Poradnik Handlowca są patronami medialnymi wydarzenia. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Członek Zarządu i Wiceprezes Nestlé S.A. na Europę, Laurent Freixe, wziął udział w panelu dyskusyjnym w ramach Forum dialogu „Inwestycje zagraniczne”. Konferencja odbyła się w Ministerstwie Gospodarki z udziałem Wicepremiera i Ministra Gospodarki, Janusza Piechocińskiego. Celem debaty było ustalenie jak podtrzymać konkurencyjność Polski w obszarze inwestycji zagranicznych tak, by utrzymać już istniejące, a zarazem pozyskiwać nowe. W panelu wzięli udział przedstawiciele świata biznesu, instytucji rządowych oraz samorządu lokalnego.

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w kwietniu 2019 r. w stosunku do poprzedniego miesiąca, wzrosły o 1,1%.  W porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku ceny towarów i usług konsumpcyjnych wzrosły o 2,2% – informuje GUS.

X