Jesteś tutaj

Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival

Już między 28 a 29 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów Wine Expo Poland 2016 & Warsaw Oil Festival. To jedyne expo w Polsce, które jest w pełni poświęcone branży winiarskiej i olejarskiej. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących imprezie tj.: konferencjach, szkoleniach, warsztatach, degustacjach, spotkaniach z producentami. Głównym celem targów jest stworzenie nowoczesnej platformy biznesowej ułatwiającej nawiązywanie i wymianę kontaktów między firmami, kupcami działającymi na polskim rynku, a także na arenie międzynarodowej. Poradnik Restauratora i Poradnik Handlowca są patronami medialnymi wydarzenia. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Pierwsze półrocze 2017 roku Nestlé S.A. zamyka  2,3% wzrostem organicznym i 1,4% RIG–u (wzrost sprzedaży nieuwzględniający zmian cen)  oraz ze sprzedażą na poziomie 43 mld CHF. Nestlé podtrzymuje prognozy roczne - celem jest osiągnięcie organicznego wzrostu w przedziale 2-4%  oraz poprawę zysku operacyjnego i zysku na akcję z wpływu kursów walutowych, a także   kontynuację  procesów zwiększających efektywność kapitału.

Na najniższym poziomie od 8 miesięcy znalazł się zrewidowany indeks PMI dla polskiego przemysłu,  wartość kompozytu obciążono przede wszystkim spowolnieniem wzrostu nowych zamówień i najwolniejszym od 9 miesięcy wzrostem ogólnej produkcji. Natomiast oficjalny odczyt GUS wskazuje, że wzrost produkcji spowolnił w czerwcu do 4,5 proc. r/r.

X

Przeczytaj również