Jesteś tutaj

12. edycja Poland and CEE Retail Summit

Data wydarzenia: 
2020-04-01
Nazwa: 
Poland and CEE Retail Summit
Organizator: 
ECU
Adres: 
Global Expo ul. Modlińska 6D w Warszawie

W dniach 1-2 kwietnia 2020 r. w Global Expo (ul. Modlińska 6D) w Warszawie odbędzie się 12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit, organizowanego przez firmę ECU. Podczas kongresu spotkają się eksperci sektora retail i FMCG, by rozmawiać o najważniejszych zmianach, trendach i wyzwaniach branży w Polsce oraz w regionie.

To tu będzie można spotkać ponad 250 prelegentów z Polski i zagranicy, 22 gości specjalnych, będzie także okazja po raz pierwszy wysłuchać inspirujących performerów BIZZ TALKS.

Kongres Retail Summit 2020 skupi się przyszłości– pozwoli poznać trendy, które wpłyną na kształt polskiego handlu, przybliży miejsce człowieka otoczonego technologią, poświęci dużo miejsca na współpracę w retail, rolę lidera oraz budowanie wartości firmy.

Formuła najbliższej edycji kongresu została zmieniona – zbudowana będzie wokół scen, a każda z nich o odrębnej i niepowtarzalnej strukturze będzie więcej niż sesją tematyczną – będzie pełną konferencją.

Już dziś zapraszamy na wieczorną galę oraz ceremonię wręczenia nagród „Retailer of the Year 2019 – Wybrany przez dostawców”. Jest to jedyna nagroda na rynku retail przyznawana sieciom handlowym przez ich dostawców. Sieci oceniane są przez dostawców podczas badania przeprowadzonego przez firmę Nielsen, która jest partnerem nagrody. 

Wręczymy również ponownie nagrodę „Lidl Fair Pay” przyznawaną producentom FMCG przez sieć handlową Lidl za równą politykę płacową wobec kobiet i mężczyzn.

Dołącz do grona uczestników Retail Summit 2020 – wspólnie przyspieszymy bicie serca polskiego handlu, by wzmocnić relacje między wszystkimi podmiotami branży i by zdobyć uznanie klientów.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-04-03

Zapraszamy do udziału w XI POLAND & CEE RETAIL SUMMIT – najważniejszym i najbardziej reprezentatywnym spotkaniu polskiego sektora handlu i FMCG. Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2019 r. w Hilton Hotel and Convention Centre (ul. Grzybowska) w Warszawie.

Data wydarzenia: 
2018-10-26

Już po raz czwarty podczas najważniejszych targów branżowych w stolicy spotkają się przedstawiciele branży winiarskiej z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października) w Warszawie.

X