Jesteś tutaj

XXIX Targi Ogólnospożywcze PHUP Gniezno

Data wydarzenia: 
2019-03-08
Nazwa: 
XXIX Targi Ogólnospożywcze PHUP Gniezno
Organizator: 
PHUP Gniezno
Adres: 
Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie

Kolejna edycja targów organizowanych przez PHUP Gniezno odbędzie się 8 marca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie.

W Targach organizowanych przez tego znanego w Polsce dystrybutora wezmą udział liczni producenci i właściciele sklepów oraz przedstawiciele branż komplementarnych, efektywnie wspomagających działalność handlu. Odwiedzający Targi przedstawiciele handlu detalicznego będą mieli niepowtarzalną okazję zakupić po niezwykle atrakcyjnych cenach szeroką gamę artykułów spożywczych.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2018-08-30

W dniach 30 sierpnia – 2 września w Zakopanem odbędzie się 14. edycja festiwalu Spotkania z Filmem Górskim. W ramach festiwalu poza filmami pokazywanymi w kinie Sokół można będzie spotkać się z wybitnymi wspinaczami, alpinistami, himalaistami, ratownikami TOPR, lekarzami, filmowcami oraz autorami książek. Odbędą się także zawody biegowe – Bieg Przedni, spotkania z blogerami – BloGÓRsfera, a także Akademia Górska, w ramach której zorganizowane zostaną warsztaty wspinaczki, pierwszej pomocy, nawigacji i wiele innych.

Tematyka poruszona na IX Kongresie Sprzedaż dotyczyć będzie sprzedaży w szerokim tego słowa znaczeniu. Tematyka ta rozpatrywana będzie m.in. pod względem rozwoju sprzedaży i zarządzaniem zespołem czy roli szefa w pracy. 

X