Jesteś tutaj

Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota

Data wydarzenia: 
2017-11-08
Nazwa: 
MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA AUTO FLOTA
Organizator: 
Grupa Kapitałowa Specjał
Adres: 
Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe,Rzeszów ul. Podpromie 10

Prezentacje produktów, nowości i trendy, degustacje, atrakcje dla zwiedzających –  oto co czeka na uczestników MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BIZNEŚ ŻYWNOŚC MEDYCYNA AUTO FLOTA. Na 7 tys. m2 powierzchni wystawienniczej prezentuje się ponad 230 wystawców reprezentujących branże: nabiał, ryby, słodycze, kawy i herbaty, przekąski, alkohole, wędliny i mięsa oraz HoReCa. Dodatkowo ofertę wzbogacą firmy proponujące usługi finansowe, technologie informatyczne, rozwiązania aranżacyjne dla właścicieli sklepów. Licznie reprezentowana będzie również branża medyczna, która dodatkowo zaoferuje  bezpłatne badania, pokazy i konferencje. Od kilku edycji obecna jest także branża motoryzacyjna prezentująca najnowsze modele samochodów.

Co roku Targi są również okazją do zdobycia prestiżowych wyróżnień statuetek Złoty Specjał w kategoriach: najlepsze stoisko, debiut roku czy produkt roku oraz nagród przyznawanych przez władze miasta i regionu. Cyklicznie odbywa się także konkurs Złote Medale - podczas którego nagradzane są najlepsze produkty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Targi, których organizatorem jest Grupa Kapitałowa Specjał wraz z sieciami franczyzowymi Nasz Sklep i LIVIO, są jedną z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. 

Data wydarzenia: 
2019-11-06

W dniach 6-7 listopada 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, odbędzie się XXII edycja Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2019 r. Wydarzenie organizowane jest przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe: Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal. Na 16 tys. mkw. wystawi się około 300 firm z kraju i z zagranicy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Ogólnopolski Kongres pod hasłem „Dokąd zmierza Polski handel?”.

X